do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
W jaki sposób działa peeling enzymatyczny? 0
3060.jpg

Pomimo, że największą popularnością wśród kosmetyków do twarzy cieszą się kremy, warto wziąć pod uwagę również inne preparaty.

Szczególną rolę w pielęgnacji skóry odgrywają produkty, które pomagają w oczyszczaniu skóry, dzięki usuwaniu nadmiaru sebum oraz martwego naskórka.

Chodzi tu głównie o tonik, który reguluje natłuszczenie skóry i usuwa z niej zanieczyszczenia, oraz o peeling enzymatyczny, który pomaga głęboko oczyścić tkanki skóry i wspomóc wchłanianie innych preparatów. Właściwa pielęgnacja twarzy uwzględnia odgrywające różną rolę naturalne kosmetyki do twarzy, najlepiej więc od razu skomponować sobie przemyślany zestaw preparatów.

Peeling enzymatyczny to specjalistyczny kosmetyk, przeznaczony do regularnego stosowania. Pielęgnacja twarzy z udziałem tego produktu nie powinna się jednak odbywać zbyt często, gdyż może to prowadzić do podrażnienia i uszkodzenia naskórka. Warto więc zwrócić uwagę na instrukcję aplikowania danego preparatu, żeby zoptymalizować jego efekty i uniknąć efektów ubocznych. Naturalne kosmetyki do twarzy zadziałają szczególnie skutecznie, gdy zastosuje się je po użyciu peelingu, z uwagi na zwiększoną chłonność skóry bezpośrednio po zabiegu.

Rodzi się tu pytanie - w jaki sposób działa na skórę peeling enzymatyczny? Jego zadaniem jest usuwanie martwych komórek naskórka, tak aby poprawić jego koloryt i odżywienie. Odbywa się to dzięki oddziaływaniu na skórę specjalnych enzymów zawartych w preparacie, obecnych dzięki zastosowaniu w recepturze wyciągów owocowych. Zużyte komórki na powierzchni skóry są wytrawiane przez enzymy, więc nie ma potrzeby stosowania bodźców mechanicznych do oczyszczania skóry. To bardzo ważne, gdyż niektórzy źle tolerują peelingi z drobinkami, które oczyszczają skórę w sposób mechaniczny.

Właściwie dobrany peeling enzymatyczny oraz inne naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy pomogą użytkownikom poprawić wygląd i kondycję skóry. Profesjonalna pielęgnacja twarzy uwzględni indywidualne potrzeby klienta i dobierze preparaty pod jego potrzeby.


Dowiedz się więcej:

peeling enzymatyczny

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium