do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Serum znanej marki z Twoim logo? To możliwe! 0
5418.jpg Coraz więcej salonów kosmetycznych i fryzjerskich posiada w swojej ofercie kosmetyki z własnym logo. To drobiazg, ale dzięki niemu klienci postrzegają je jako bardziej profesjonalne i bardziej godne ich zaufania.

Oczywiste jest, że żaden salon kosmetyczny nie produkuje takich kosmetyków samodzielnie, na własnym zapleczu. Skąd w takim razie można je zamówić? Rozwiązaniem okazuje się produkcja kontraktowa, którą obecnie proponuje swoim klientom między innymi marka Mokosh.

W ramach takiej współpracy na zasadach satysfakcjonujących dla obu stron powstaje marka własna, czyli inaczej private label. W praktyce oznacza to, że firma, która decyduje się na produkcję kontraktową, otrzymuje od producenta wybrane kosmetyki, które może sprzedawać w dowolnym opakowaniu i opatrzyć swoim logo. W ten sposób tworzone są całe linie kosmetyków, zgodnie z potrzebami konkretnego partnera.

Przed złożeniem zapytania, warto jest starannie zapoznać się z ofertą producenta, z którym chcielibyśmy współpracować i stworzyć listę kosmetyków, które chcielibyśmy sprzedawać pod własną marką. W ten sposób zorientujemy się, czy skład i działanie poszczególnych kosmetyków będą spełniały nasze oczekiwania, a ich sposób produkcji wpisuje się w ideę naszej firmy.

Warto mieć świadomość tego, że kosmetyki sprzedawane w ramach marki własnej jakościowo nie odbiegają od swoich pierwowzorów dostępnych w ofercie producenta. Ich konsystencja, zapach i skład muszą być identyczne. Żaden producent nie może pozwolić sobie na odstępstwa od tej reguły. Na opakowaniach kosmetyków tworzonych w ramach produkcji kontraktowej znajduje się informacja o tym, kto je wyprodukował. Producent nie jest anonimowy, musi więc dbać o najwyższą jakość swoich produktów. Jeśli więc widzimy w sklepie serum oznaczone logo mało znanej firmy, ale znajdziemy na nim informację, że wyprodukowała je dla niej marka Mokosh, możemy być pewni, że pod względem skuteczności działania nie będzie ono w niczym ustępowało Wygładzającemu serum do twarzy Figa.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium