do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Produkcja kontraktowa – zalety 0
5834.jpg

Wielu przedsiębiorców potrzebuje do swojej działalności doskonałej jakości, naturalnych produktów, najlepiej sygnowanych własną marką.

Są to między innymi hotele, pensjonaty, studia urody, czy SPA. Nie zawsze jednak instytucje te dysponują odpowiednim ku takiej produkcji zapleczem specjalistów i maszyn. Cóż wtedy począć? Zamknąć działalność? Ależ skąd! Warto w takim przypadku rozejrzeć się za producentem oferującym współpracę – jedną z jej form może być np. produkcja kontraktowa. Na czym ona polega i jakie niesie za sobą korzyści?

Przedsiębiorcy udostępniający usługobiorcom produkcję kontraktową nie odsprzedają im swoich, już istniejących na rynku towarów, np. kosmetyków pod nową nazwą i w nowych opakowaniach. Najczęściej po prostu tworzą na potrzeby klienta całe nowe serie bądź pojedyncze produkty. W ten sposób dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i zapleczem produkcyjnym tworząc zupełnie nowe, dostosowane do potrzeb odbiorcy kosmetyki.

Firma MOKOSH prowadzi przede wszystkim sprzedaż bezpośrednią, niemniej jednak również oferuje swoim potencjalnym kontrahentom możliwość współpracy na zupełnie innym szczeblu. Opracowując dla nich spersonalizowane linie produktów, dzieli się doświadczeniem swoich najlepszych specjalistów. Składniki, z których komponowane są kosmetyki, np. peeling enzymatyczny, balsam ujędrniający czy nawet najlepszy krem do twarzy pochodzą ze sprawdzonych ekologicznych upraw roślinnych – są przyjazne środowisku i wegańskie, a więc dostosowane do potrzeb dosłownie każdego użytkownika.

W zakres produkcji kontraktowej nie musi jednak wchodzić wyłącznie produkcja docelowa całej linii kosmetyków. Firma MOKOSH oferuje między innymi analizę rynku kosmetycznego – nie tylko polskiego, ale i zagranicznego; opracowanie całkowicie nowych koncepcji produktów; przygotowanie składu kosmetyków w oparciu o konkretne, spersonalizowane potrzeby klienta oraz produkcję i pakowanie wraz z projektem etykiet. Do klienta dostarczone będą również próbki poszczególnych produktów oraz ich kompleksowa dokumentacja, co umożliwi zweryfikowanie i zbadanie jakości towaru przed udostępnieniem go klientom.

Warto zaufać doświadczonemu, działającemu na rynku od lat producentowi, cieszącemu się nieskazitelną opinią wśród klientów, aby samemu móc się również taką opinią szczycić przez kolejne lata.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium