do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Produkcja kontraktowa - szansa na rozwój firmy 0
4212.jpg

Prowadzisz własne spa, salon kosmetyczny, fryzjerski, czy też inne miejsce, w którym można zadbać o siebie? Jednocześnie jednak masz pełną świadomość, że chemia zawarta w standardowych kosmetykach szkodzi Twoim klientom?

Zależy Ci na środowisku i chcesz się wypromować jako firma, która naprawdę dba o naturę? Jeśli tak, to produkcja kontraktowa od Mokosh jest właśnie dla Ciebie!

Mokosh - idealna marka dla innych marek

Co takiego szczególnego wyróżnia markę Mokosh? Przede wszystkim, trzeba tu jasno podkreślić, że jest to w końcu marka, która naprawdę dba o naturę i środowisko - w szerokim pojęciu. Po pierwsze, ich kosmetyki są w stu procentach naturalne. W związku z tym ich zadaniem jest leczenie, poprawianie urody, wydobywanie naturalnego piękna każdej kobiety, a nie tylko i wyłącznie tuszowanie i zakrywanie, jak w przypadku standardowych, chemicznych kosmetyków. Po drugie, Mokosh to także naprawdę doskonały wybór dla wszystkich osób, które cenią środowisko naturalne. Marka ta kieruje się zasadą zero waste - dlatego wszelkie opakowania nie dość, że pochodzą często z recyklingu, to jeszcze są tak skonstruowane, aby można było w nich przechowywać różne drobiazgi albo jakoś wykorzystać ponownie. Oczywiście, Mokosh także nie testuje absolutnie niczego na zwierzętach. Co więcej, nie ma tu żadnego problemu z odpadami wyrzucanymi do środowiska naturalnego...

A do tego dochodzi najważniejsza zaleta - produkcja kontraktowa. Mokosh to marka, która posiada private label - własne laboratoria. Dzięki nim jest całkowicie niezależna od innych firm i koncernów. Co więcej, produkując wszystko w jednym miejscu, mamy pewność, że żaden kosmetyk nie został nawet przypadkowo czymś zanieczyszczony. Czym się charakteryzuje taka produkcja kontraktowa? Otóż chodzi tu o to, że można z powodzeniem po prostu wyprodukować specjalną linię kosmetyków dedykowaną np. dla danego spa. Oprócz wszystkich cech, które posiadają kosmetyki Mokosh, te będą dodatkowo posiadały np. orientalny zapach, co będzie ważne dla właściciela.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium