do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Producent kosmetyków naturalnych MOKOSH staje się kultowy 0
262.jpg

MOKOSH szybko wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Niektórzy mówią, że to szczęście stoi za trafnymi wyborami i produktami marki, a my wiemy, że stoi za tym ogrom pracy osób z całego zespołu marki. 

Zespół to podstawa

Naturalne kosmetyki nie robią się same. Wielu z Was pyta nas kto jest twórcą marki? Z dumą możemy powiedzieć, że twórców jest wielu! Bo nazwać się tak może każda osoba z naszego zespołu. Od pracowników biurowych, przez laboratorium aż po magazyn. 

Firma ma dwie założycielki. Dwie zupełnie różne od siebie Anie, które codziennie koordynują wszystkie działania dla naszego rozwoju. Rozwój marki MOKOSH to również rozwój jej pracowników, którzy nie są przypadkowi.

W tym roku marka skończy 4 lata działalności i możemy powiedzieć, że ilość pozytywnych opinii, słów na targach, wiadomości na Facebooku czy Instagramie jest dla nas największą motywacją. Doceniają nas największe redakcje z Polski i zaczynają z zagranicy. Dziękujemy za wszystko i możemy jedynie zdradzić, że nie zwalniamy i dopiero będzie się działo.

Największym sukcesem okazał się nasz naturalny balsam brązujący, który czeka na wyniki jeszcze dwóch plebiscytów. trzymajcie za nas kciuki - wyniki niebawem.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium