do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Poprawa jakości skóry w trakcie lata 0
2858.jpg

Okres letni, gdy temperatura powietrza jest wysoka, a słońce każdego dnia mocno wpływa na skórę, jest bardzo wymagający. Skóra narażona jest na bardzo dużą i częstą ekspozycję na słońce.

Dlatego też większość osób skupia się na prawidłowej ochronie skóry przed słońcem. Jest to bardzo dobry nawyk i zapewnia dłuższy dobry stan skóry na całym ciele. Jednak coraz więcej osób pragnie sprawić, aby skóra była nie tylko chroniona, lecz także wyglądała coraz lepiej i była w coraz lepszym stanie.

Wbrew pozorom nawet w czasie trwania lata możliwe jest zadbanie o polepszenie stanu oraz wyglądu skóry na całym ciele. Podstawą jest zamiana kąpieli słonecznych na balsam brązujący. Najlepszy będzie balsam brązujący, który dodatkowo posiada składniki o właściwościach odżywczych oraz nawilżających. Słońce sprawia, że skóra rzeczywiście nabiera bardzo ładnego koloru i wyglądu, jednak w dłuższej perspektywie sprawia, że staje się ona nieco wysuszona i pozbawiona blasku oraz jędrności. Natomiast odpowiednio dobrany i wykorzystywany balsam brązujący sprawi, że skóra będzie nie tylko dobrze wyglądać, lecz także będzie w bardzo dobrym stanie. Oprócz stosowania tego typu balsamu bardzo istotne jest ogólne nawilżanie całego ciała i jego ochrona. Warto także bardziej świadomie dobierać inne produkty, które każdego dnia mają bezpośrednią styczność ze skórą na całym ciele. Bardzo dobrym wyborem są kosmetyki bio i kosmetyki bez parabenów. Gwarantują one bardzo ogrniaczoną ilość sztucznych substancji chemicznych lub nawet całkowity ich brak. Należy pamiętać, że każdy kosmetyk, który ma mniejszą lub większą styczność ze skórą, wpływa na jej stan, wygląd, a także dostaje się pod wierzchnią warstwę naskórka. Dlatego też kosmetyki bio oraz kosmetyki bez parabenów są bardzo bezpiecznym wyborem, dzięki czemu nie będziemy musieli obawiać się o stan skóry. W czasie lata znacznie łatwiej jest podrażnić skórę zbyt silnymi produktami, które w połączeniu z ekspozycją na słońce powodują przykre problemy skórne. Kosmetyki bio to świetny wybór, dzięki któremu zapewnimy sobie widoczną poprawę stanu i wyglądu skóry. Wybór powinien być podyktowany przede wszystkim poszczególnymi składnikami aktywnymi zawartymi w produktach. Właściwości tych składników należy dobierać do indywidualnych potrzeb swojej skóry.


Zobacz więcej:

balsam brązujący

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium