do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Pielęgnacja ciała w trakcie regularnego uprawiania sportu 0
2796.jpg

Najwięcej osób uprawiających regularnie wybrane dyscypliny sportowe, pragnie dbać o wygląd swojego ciała oraz jego ogólny stan zdrowia. 

W trakcie aktywności fizycznej nasze ciało poci się i wytwarza ten pot na powierzchni skóry całego ciała, również twarzy. Sprawia to, że pielęgnacja takiej skóry powinna być odpowiednio dostosowana i indywidualnie dobrana do tego typu sytuacji. W przypadku częstego pocenia się, najważniejsze jest dokładne oczyszczanie skóry. Całe ciało należy regularnie oczyszczać i stosować peelingi.

Twarz wymaga szczególnej uwagi w kwestii oczyszczania, które powinno być regularne, nie tylko tuż po aktywności fizycznej i spoceniu się. Zaniedbanie tego etapu pielęgnacji skóry, może szybko spowodować pojawiające się częściej wypryski i inne niedoskonałości na twarzy. Po dokładnym oczyszczeniu twarzy, należy zastosować naturalny krem. Obciążanie skóry twarzy mocno chemicznymi i sztucznymi kosmetykami, może także spowodować wysyp na twarzy. Dlatego naturalny krem to podstawa pielęgnacji codziennej i to nie tylko dla osób uprawiających regularnie aktywność fizyczną. Myśląc o twarzy należy także wybrać naturalny krem pod oczy, który prawidłowo wklepany pozwoli na poprawę mikrokrążenia i jędrności skóry na dolnej powiece. Naturalny krem pod oczy to obowiązkowy element każdej pielęgnacji, ponieważ skóra dolnej powieki jest bardzo delikatna i wymaga szczególnej uwagi. Kolejnym bardzo wrażliwym i narażonym na pewne złe odczucia po aktywności fizycznej są okolice biustu. Krem do biustu powinien być więc stosowany regularne i z dodatkowym masażem ujędrniającym i pozwalającym na wchłonięcie się kosmetyku. Krem do biustu musi być bardzo delikatny i bezpieczny, ze względu na wrażliwość okolic biustu. Specjalny masaż biustu pomoże poprawić wygląd oraz stan skóry na biuście, nawet u osób regualrnie uprawiających sport. Pielęgnacja u osób uprawiających sport powinna być bardzo indywidualnie dopasowana do potrzeb skóry i całego ciała. Kosmetyki powinny być jak najbardziej naturalne i delikatne, ponieważ wzmożone pocenie się jest szczególną sytuacją.


Zobacz produkt:

naturalny krem

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium