do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Pielęgnacja cery w każdym wieku 0
2834.jpg

Pielęgnowanie swojego ciała i cery jest bardzo przyjemną rzeczą. Wiele osób jednak nie robi tego do końca świadomie i choć sprawia im to całkiem sporą przyjemność, nie przynosi oczekiwanych efektów. 

Najczęstszym błędem popełnianym przez takie osoby jest niewłaściwy dobór pielęgnacji lub całkiem przypadkowe dobieranie kosmetyków do pielęgnacji. Pielęgnacja twarzy powinna opierać się na kilku, dobrze dobranych kosmetykach o jak najlepszym i jednocześnie bezpiecznym działaniu, a także dodatkowych zabiegach pielęgnujących.

Rozpoczynając zmiany, należy przede wszystkim dobrać naturalne kosmetyki do twarzy. Zawierają one bardzo dużo składników aktywnych pochodzenia naturalnego o specjalnych właściwościach. Pielęgnacja twarzy takimi produktami będzie nie tylko przyjemna, lecz właśnie bezpieczna i skuteczna. Porównując naturalne kosmetyki do twarzy z kosmetykami konwencjonalnymi, można złapać się za głowę. Zwykłe kosmetyki w przeważającej większości składają się głównie z substancji chemicznych o właściwościach raczej dyskusyjnych. Natomiast te naturalne mają w swoich składach głównie ekstrakty i wyciągi pochodzenia naturalnego o udowodnionym działaniu i skuteczności. Podstawowa pielęgnacja naturalnymi kosmetykami powinna mieć kilka etapów, z których najważniejszych jest oczyszczanie skóry i jej dobre nawilżanie oraz odżywianie. Do dokładnego oczyszczania powinno stosować się odpowiednie, naturalne peelingu do regularnego użytkowania w pielęgnacji. 

Warto jednak takie oczyszczanie wspomagać specjalnymi zabiegami, takimi jak na przykład peeling enzymatyczny. Stosowanie odpowiednich i silniejszych kwasów, na których opiera się peeling enzymatyczny powinno być przeprowadzane w odpowiednich warunkach, z zachowaniem jak największej ostrożności. Ze względu również na działanie, jakie ma peeling enzymatyczny, należy po jego wykonaniu pozwolić skórze odpocząć, nie obciążając jej innymi silniejszymi produktami, a także warto unikać wystawiania twarzy na słońce i inne mocniejsze działanie warunków atmosferycznych. Prawidłowo dobrana pielęgnacja twarzy oparta na naturalnych produktach o dobrym składzie, zapewni nie tylko piękny wygląd i zadowalający stan skóry, lecz przede wszystkim ogromną przyjemność i satysfakcję z codziennych rytuałów pielęgnacyjnych.


Zobacz produkt:

peeling enzymatyczny

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium