do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Piękna twarz w wielkim mieście czyli pielęgnacja twarzy w sposób naturalny 0
2412.jpg

Twarz stanowi odzwierciedlenie tego, jak się czujemy i czy zdrowo żyjemy. Nie bez powodu mówi się, że z twarzy odczytać można wszystko, a kiedy chcemy coś ukryć, to przede wszystkim odwracamy twarz. Co zaś standardowo wyczytać można twarzy osób żyjących w wielkich miastach?

Twarz a życie w mieście

Przede wszystkim zmęczenie i bezsenne noce a także przewlekłe życie w stresie. Objawia się to na twarzy chociażby delikatnym stanem zapalnym, który jednak powoduje już zaburzoną produkcję łoju i innych wydzielin i w efekcie wpływa bardzo negatywie na cerę. Zazwyczaj zakrywamy do warstwą sztucznych kosmetyków, niemniej jednak one nie redukują przyczyny gorszego wyglądu twarzy, a tylko go zakrywają. Warto zatem zainteresować się tematem, jakim jest pielęgnacja twarzy w sposób naturalny.

Naturalna pielęgnacja twarzy a dzika róża

Warto w tym momencie podkreślić, że szczególnie wiele dobroczynnych właściwości dla cery ma dzika róża, a konkretniej olej z dzikiej róży. Czym on takim szczególnym się wyróżnia? Przede wszystkim zawiera dużą dawkę witaminy C oraz A i E - pomagają one pięknie zregenerować naskórek oraz rozświetlić całą twarz. Dodatkowo zawiera on substancje przeciwzapalne, które leczą stopniowo te drobne zapalenia w obrębie twarzy. Produkt ten także bogaty jest w nienasycone kwasy tłuszczowe, przez co doskonale eliminuje przebarwienia i wyrównuje koloryt cery.

Produkcja kontraktowa - częsty motyw przy kosmetykach naturalnych

Zaczynając się interesować zagadnieniem kosmetyków naturalnych, często na pewno spotkamy się z określeniem produkcji kontraktowej. O co tu dokładniej chodzi? Czy należy się tego bać? Zdecydowanie nie! Produkcja kontraktowa odnosi się bowiem do tego, że dany produkt wytwarzany jest nie dokładnie przez firmę, która go sprzedaje, lecz przez inną, która połączona jest z nią kontraktem na sprzedaż danego produktu. Oczywiście jednak firma kontaktująca dokładnie wszystko sprawdza, a taka forma produkcji umożliwia właśnie pozyskanie w pełni ekologicznych składników.


Zobacz więcej:

pielęgnacja twarzy

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium