do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Peeling enzymatyczny najlepszym rozwiązaniem
4812.jpg Niektóre firmy produkują kosmetyki naprawdę wysokiej jakości, o długim działaniu i szybkich efektach. Taką firmą jest firma Mokosh, której nazwa pochodzi od uznawanej starosłowiańskiej bogini sławionej na terenie naszego kraju przed wieloma wiekami, której cześć oddawano po to, by uzyskać jej opiekę i błogosławieństwo w sprawach takich jak urodzaj, żyzność, płodność a także piękno.

Zaznajamiając się z firmą nie sposób zauważyć, że firma ta stara się nie tylko czerpać z sił natury, ale także stara się dostarczać swoje produkty w bezpiecznych dla środowiska opakowaniach wykonanych ze szkła. Trzeba przyznać, że takie opakowania prezentują się niezwykle gustownie, świetnie wyglądają rozłożone w szafce łazienkowej, a ponadto mogą mieć różne zastosowanie w zależności od upodobania klientki po wykorzystaniu kosmetyku.

Produkcja kontraktowa
to dodatkowa usługa tej firmy, w ramach której Mokosh podejmuje się tworzenia w oparciu o najnowsze i bezpieczne technologie produkcji kosmetyków. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy chcieliby stworzyć własną, niepowtarzalną linię kosmetyków pod swoim nazwiskiem, posiadają być może swoje receptury, ale nie mają możliwości do ich produkcji na większą skalę.

Tymczasem, o działaniu i efektach płynących ze stosowania produktów firmy Mokosh dowiedzieć się możemy decydując się na zamówienie i wypróbowanie kosmetyków, takich jak peeling enzymatyczny Aktywny peeling do twarzy Róża z jagodą. Idealne połączenie składników daje niesamowite efekty, a przede wszystkim efektem końcowym jest też fenomenalny, nie za mocny zapach, który dodatkowo dopełnia przyjemności wynikającej z korzystania z tego produktu. Składnikami tego peelingu są między innymi mineralny korund, oraz enzymy odpowiedzialne za złuszczanie, rozjaśnianie oraz wygładzanie naskórka.

Naturalny peeling to czasami wszystko, czego nasza skóra potrzebuje, żeby się rozświetlić i lepiej prezentować zarówno w rzeczywistości, jak i na zdjęciach. Produkt ten jest dopasowany do szerokiej gamy potrzeb.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium