do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Olej arganowy złoto Maroka 0

Olej arganowy produkowany jest z owoców drzewa Arganu, rosnącego w Maroku. Z tego też powodu, ten niezwykle cenny olej nazywany jest złotem właśnie Maroka. Jego drogocenne właściwości znane są już od wielu lat i chętnie wykorzystywane przez mieszkańców tego wspaniałego kraju. Od pewnego czasu, olej arganowy jest także wykorzystywany w wielu innych krajach.

Bogactwo drogocennych składników, w tym ogromnej ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych sprawia, że olej arganowy jest uważany za cenniejszy i zdrowszy dla naszego organizmu niż oliwa z oliwek. W odróżnieniu od oliwy z oliwek, olej arganowy posiada znacznie więcej kwasu linolowego i oleinowego. Jako olej spożywczy, chroni nas przed zbyt wysokim poziomem niekorzystnego cholesterolu, chroni nasze serce, układ krwionośny i układ nerwowy. Dodatkowo, dostarcza ogromnej ilości skladników odżywczych, witamin i minerałów.

Szczególne właściwości tego cudownego oleju wykorzystywane są także w kosmetyce. Niemal każdy producent kosmetyków naturalnych docenia jego zbawienny wpływ na naszą skórę i bardzo chętnie korzysta z oleju arganowego do produkcji swoich kosmetyków. Dzięki temu, kosmetyki naturalne są bogatym i bardzo cennym źródłem składników odżywczych dla skóry, są odpowiednie dla każdego typu skóry, także dla osób z problemami, podrażnieniami czy alergiami. Doskonale pielęgnuje nie tylko całe ciało, ale także cerę i włosy, sprawiając, że wyglądają na zdrowe i promienne.

Ten wspaniały olej pochodzący z Maroka zawiera w sobie tak ogromne ilości drogocennych składników odżywczych, że stał się produktem luksusowym, niezwykle pożądanym przez konsumentów w każdym kraju. Niestety, pozyskiwanie oleju z owoców Arganu jest na tyle czasochłonne, że osiąga zaskakująco wysokie ceny. Prawdziwy, całkowicie organiczny i czysty olej arganowy jest bardzo drogi. Z tego też powodu nazywany jest złotem Maroka. Niestety, coraz częściej osoby chcące zarobić duże sumy pieniędzy "podrabiają" olej i sprzedają, jako całkowicie naturalny. Z tego też powodu, zawsze powinniśmy sprawdzać, czy kupowany przez nas produkt posiada stosowne certyfikaty potwierdzające jego wysoką jakość.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium