do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Naturalny krem w każdej pielęgnacji 0
2426.jpg

Pielęgnacja ciała i skóry nie polega jedynie na wcieraniu kremu do rąk i malowania twarzy każdego dnia produktami z kolorówki.

Bardzo istotne jest stosowanie kosmetyków pielęgnujących, które mają ogromny wpływ na wygląd oraz stan naszej skóry na twarzy i innych częściach ciała.

Naturalny krem, który stosowany jest każdego dnia do twarzy sprawia, że wygląda ona na wypoczęta i świeżą. Oznacza to, że nasza twarz będzie odbierana jako atrakcyjniejsza i znacznie promienniejsza. Naturalny krem powinno się używać po dokładnym oczyszczeniu cery, tak aby miał możliwość skutecznie zadziałać i dotrzeć do wewnętrznych warstw skóry.

Do oczyszczania powinno się stosować kosmetyki bio ze względu na ich atrakcyjne i pełne składników aktywnych zawartości. Oczyszczanie uznawane jest za najważniejszą część pielęgnacji, ponieważ pozwala pozbyć się wszelkich zabrudzeń i zanieczyszczeń pozostałych na twarzy po całym dniu. Do oczyszczania potrzebne są jedynie kosmetyki bio i odpowiednie akcesoria. Może to być specjalna szczoteczka do oczyszczania twarzy lub delikatna ściereczka. Z ich pomocą naturalny krem będzie miał szansę dotrzeć do wewnętrznych warstw skóry i zadziałać w bardzo efektywny sposób. Równie istotna, jak nie ważniejsza jest pielęgnacja skóry latem, gdy słońce działa na nią w szczególny sposób. Warto stosować balsam brązujący, który sprawi, że skóra nabierze pięknego opalonego koloru. Zbyt długa ekspozycja na słońce w celu opalenia się, może mieć bardzo niekorzystny wpływ na jej stan oraz wygląd. Dlatego balsam brązujący będzie dużo lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem. Jednocześnie wspomoże i utrwali efekty opalania się na słońcu. Po każdym opalaniu należy także pamiętać o dokładnym nawilżeniu i odżywieniu naszej skóry. 

Kosmetyki bio nadają się do każdego typu skóry i na każdym etapie jej pielęgnacji, dlatego należy odnaleźć produkty najlepsze dla siebie i stosować je regularnie dla najlepszych efektów. Pielęgnacja może być więc bardzo przyjemna i przede wszystkim skuteczna.


Zobacz więcej:

balsam brązujący

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium