do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Naturalne opalanie wrażliwej skóry

Osoby, które posiadają wrażliwą skórę ze skłonnością do alergii często poszukują idealnego produktu kosmetycznego, spełniającego wiele istotnych zadań. Taki kosmetyk powinien jednocześnie nawilżać i pielęgnować skórę, intensywnie ją odżywiać, a także dbać o jej doskonała kondycję i nieskazitelny wygląd.

Wrażliwa skóra, skłonna do reakcji alergicznych bywa również przeszkodą w opalaniu się. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się naturalne składniki kosmetyków. Kosmetyki o naturalnym składzie pozwalają jednocześnie na pielęgnowanie, odżywianie, a także intensywne nawilżanie ciała. Dzięki zawartości ekstraktu z niepokalanka pospolitego, balsam brązujący pobudza działanie melanocytów w skórze, które są odpowiedzialne za ilość melaniny, zmieniając koloryt skóry.

Naturalny samoopalacz stanowi doskonała alternatywę dla naturalnego opalania się na słońcu, jednocześnie chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV. Jest to więc doskonała alternatywa dla osób o wrażliwej skórze, skłonnej do alergii, bowiem pozwala na osiągnięcie pięknej, naturalnej opalenizny bez narażania skory na szkodliwe działanie słońca i promieniowania słonecznego. Naturalny samoopalacz MOKOSH pozwala więc na naturalną i bezpieczną opaleniznę, którą możemy osiągnąć bez narażania skóry na promienie słoneczne, a także na szkodliwe substancje, często zawarte w popularnych kosmetykach dostępnych w marketach, których skład opiera się przede wszystkim na składnikach chemicznych.

Naturalne składniki kosmetyków

pozwalają na intensywną pielęgnację, odżywianie i nawilżanie skóry, jednocześnie nie szkodząc jej, nie podrażniając, ani nie wywołując reakcji alergicznych. Warto także zauważyć, że skład kosmetyków naturalnych to przede wszystkim woda i liczne składniki aktywne, które wykazują tak zbawienne działanie na naszą skórę. To właśnie dzięki składnikom aktywnym nasza skóra staje się nawilżona, odżywiona i wypielęgnowana, a jej kondycja jest wprost bez zarzutów. Stosując naturalny balsam brązujący zyskujemy pewność, że nasza skóra będzie w doskonałej kondycji, bez podrażnień i reakcji alergicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium