do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Na biust wyciąg z lukrecji. 0
4756.jpg Mokosh – to nazwa, co do której zapewne pojawia się wiele wątpliwości, czy aby na pewno jest nazwą polską. Kojarzy się zdecydowanie bardziej z, dla przykładu, językiem angielskim, lecz nic bardziej mylnego!

Nazwa firmy pochodzi od imienia bogini, która sławiona była przez starosłowiańskich pogan. Bogini ta miała być odpowiedzialna za urodzaj, żyzność, ale i płodność oraz piękno. Przejmując nazwę jako imię sławionej niegdyś bogini z pewnością firma pragnie podkreślić swoje związki z naturą.

Marka własna, którą jest Mokosh, zajmuje się nie tylko dystrybucją kosmetyków na terenie naszego kraju, ale także ich opracowywaniem jak i produkcją. Oferuje także współpracę innym biznesom oraz usługi outsourcingowe w postaci produkcji, jak i tworzenia kosmetyków pod innymi markami. Oprócz tego, chętnie łączy w sobie najnowocześniejsze i popularne ideologie, związane choćby z nietestowaniem kosmetyków na zwierzętach lub stosowaniu ekologicznych opakowań bezpiecznych dla środowiska, tym samym podążając za trendem i dostosowując się do zero waste. Takie działania spotkały się z żywą aprobatą wśród klientek, zachwyconych, że mogą korzystać z opakowań przyczyniających się do dbania o środowisko naturalne.

Wiele kosmetyków wyprodukowanych przez firmę Mokosh w ciągu ostatnich dwóch lat otrzymało ogrom nagród, pozytywnych recenzji jak i opinii od klientek, które zdecydowały się zaufać naszej rodzimej marce. Wśród produktów szczególnie cieszących się zainteresowaniem oraz pozytywnymi opiniami jest kosmetyk zawierający wyciąg z lukrecji. W rzeczy samej, jest to produkt Wypełniający krem do biustu MOKOSH icon Wanilia z tymiankiem, któremu przypisywany jest szereg właściwości, najwyraźniej wszystkie z nich doskonale działają w przypadku klientek, które zdecydowały się właśnie na ten produkt. Podobno w przypadku tego produktu zastosowano recepturę znaną już od dawna i obejmującą wiele składników naturalnych, o których wiedza o ich działaniu była przekazywana wśród kobiet z pokolenia na pokolenie.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium