do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Mokosh - idealna marka dla innych marek
4166.jpg

Prowadzić swoje spa? A może masz swój zakład fryzjerski albo sklepik? Słowem, jeśli tylko prowadzisz działalność związaną z szeroko pojętym dbaniem o siebie, to produkcja kontraktowa od Mokosh jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego tak w zasadzie warto postawić na Mokosh?

1) private label

Dokładnie tak - marka ta posiada własne laboratoria i własne w pełni oryginalne receptury, co dzisiaj naprawdę jest bardzo dużą rzadkością. W Mokosh jako firma możemy zamówić linię kosmetyków specjalnie dedykowaną dla nas np. przede wszystkim o zapachu różanym albo orientalnym. Wówczas receptury są na nowo wymyślane i modyfikowane i zdecydowanie mamy czym pochwalić się przed klientami i pokonać konkurencję - takich kosmetyków nie będzie miał nikt inny.

2) Stuprocentowa naturalność

Trzeba także tutaj podkreślić fakt,ze kosmetyki od Mokosh są w zasadzie w stu procentach naturalne. Ma to swoje zdecydowanie niebagatelne znaczenie. Po pierwsze, dzisiaj coraz więcej osób stawia na naturalność - kobiety i mężczyźni mają już dość chemii zawartej w kosmetykach, która wywiera krótkotrwały, sztuczny efekt. Co więcej, kosmetyki od Mokosh nie są testowane na zwierzętach, a ich produkcja nie szkodzi w żaden sposób środowisku - to także dla wielu klientów dzisiaj jest naprawdę bardzo istotne, szczególnie dla młodych osób, które przywiązują coraz większą wagę do tego, gdzie coś zostało wyprodukowane i w jaki dokładnie sposób.

3) zero waste

Na koniec trzeba tutaj podkreślić jeszcze, że Mokosh to wręcz idealne rozwiązanie z uwagi na to, że wszystko tu jest zero waste. Wszelkie buteleczki czy pojemniki są tak zaprojektowane, aby nadawały się do przetrzymywania innych przedmiotów czy substancji. Mogą także zostać przerobionych na naprawdę wiele rzeczy, takich jak wazoniki, pojemniczki na różne rzeczy itp.

Podsumowując, korzystanie z produktów marki mokosh we własnej firmie, może zapewnić naprawdę bardzo wielu klientów -zdecydowanie warto skorzystać z tej szansy. Szybko zauważysz, że Twoja firma zaczyna odnosić sukces.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium