do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Marka własna, czy znany producent, co wybrać? 0
5624.jpg Każdy z nas posiada ulubione kosmetyki do pielęgnacji, po które sięga najchętniej. Nasza skóra nie lubi eksperymentów, dlatego, jeśli uda nam się znaleźć preparaty, które jej służą, dobrze jest się ich trzymać, zamiast co miesiąc przerzucać się na nowe i sprawdzać, czy działają.

Okazuje się jednak, że ten sam produkt, którego używamy od lat, może być dostępny w kilku różnych opakowaniach, oznaczonych innym logo. Jak to możliwe?

Produkcja kontraktowa kosmetyków i powstająca w ramach takiej współpracy marka własna cieszą się coraz większą popularnością. Nawet znani producenci kosmetyków, tacy jak Mokosh produkują swoje preparaty w ramach private label z myślą o swoich partnerach. Nic w tym dziwnego — producent może w ten sposób zwiększyć produkcję i sprzedaż swoich kosmetyków, zyskuje też grono stałych odbiorców. Marka, która zamawia u niego kosmetyki w ramach produkcji kontraktowej, zyskuje bardzo dobry produkt, który swoim składem i właściwościami nie odbiega od kosmetyków sygnowanych oryginalnym logo producenta.

Takie jest bowiem podstawowe założenie produkcji kontraktowej. Kosmetyki, które powstają w ramach takiej współpracy, nie mogą odbiegać pod względem jakości od swoich pierwowzorów. Producent podpisuje się pod nimi, informacja o tym, że wyszły z jego zakładu, znajduje się na opakowaniu. Jeśli więc znajdziemy produkt pod nazwą naturalna maska nawilżająca do twarzy, a na opakowaniu będzie umieszczona informacja o tym, że został wyprodukowany przez Mokosh, możemy być pewni, że będzie równie skuteczny jak Liftingująca maska do twarzy Owies i bambus.

Co to oznacza w praktyce? Przed zakupem jakiegokolwiek kosmetyku powinniśmy sprawdzić, kto tak naprawdę go wyprodukował. Może się bowiem okazać, że nasz ulubiony produkt do pielęgnacji jest dostępny również w ramach marki własnej innej firmy i dostępny na przykład w pobliskiej drogerii. Dla pewności dobrze jest też porównać skład kosmetyku z oryginałem, którego używaliśmy do tej pory, aby upewnić się, że kupujemy dokładnie to samo.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium