do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Marka Mokosh to dobro dla Ciebie i każdego naszego klienta... 0
4326.jpg

Mokosh jest firmą od lat doskonale działająca na polskim i zagranicznym rynku. Wciąż prężnie rozwijający się zespół oraz doskonałej jakości laboratorium sprawia, że nasze kosmetyki są jak spod igły. Świeże, zasobne w dobrej jakości składniki.

Nie wierzysz? Przekonaj się sam. Już po kilku zabiegach Twoja skóra stanie się inna, gładsza, wypoczęta, odżywiona. Nie musisz daleko szukać, wystarczy, że odnajdziesz nas w którymś sklepie internetowym. Bez wychodzenia z domu, bez zbędnego stania w kolejce, kurier dostarczy nasze kosmetyki bezpośrednio pod Twoje drzwi.

Prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo próbuje swych sił na różnych płaszczyznach. Oferowana produkcja kontraktowa daje szansę na nowe znajomości branżowe. Dobra realizacja, świetnie przygotowane laboratoria sprawiają, że kosmetyki cieszą się ogromną popularnością. Private label tak , to nic innego jak nasza marka własna. Mamy możliwość produkcji preparatów pod banderą innych firm, które potrzebują pomocy oraz zaplecza dobrego partnera.

Mokosh to firma działająca w różnych płaszczyznach, ekologia to jej znak rozpoznawczy. Wystarczy spojrzeć na jej działania. Zero waste to kolejny sztandarowy szyld. Wszystkie preparaty produkowane są w szklanych opakowaniach, co daje możliwość ponownego ich użycia, niepotrzebne zaśmiecanie planety plastikiem sprawia, że jest ona w coraz gorszym stanie. Dodatkową inicjatywą są punkty zbiórki opakowań. Klienci mogą do nich dostarczać zużyte pojemniczki. Warto wspomnieć, że firma nie robi tego w ramach oszczędności na klientach, pragnie by planeta Ziemia była w dobrej kondycji, by każdy zwrócił uwagę, że wcale plastik nie jest nam potrzebny, a papier i szkło mogą ponownie zostać wykorzystane.

Marka Mokosh to dobro dla Ciebie i każdego naszego klienta, nie znajdziesz u nas żadnych trujących substancji, a zgrabne, eleganckie opakowania staną sie ozdoba niejednej kobiecej łazienki czy też toaletki. Nie szukaj daleko sprawdź u źródła, nie słuchaj złych plotek, zadbaj o siebie i swoje środowisko.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium