do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Letnia pielęgnacja i jej tajniki 0
2332.jpg

Letnia pielęgnacja znacznie różni się od tej jesiennej i zimowej. Ciepłe i słoneczne dni wpływają na stan skóry w nieco innym stopniu i zupełnie odmienny sposób. Skóra wystawiona na słońce najczęściej reaguje przesuszeniem w większym lub mniejszym stopniu. 

Dodatkowo lato to czas, gdy pragniemy zyskać piękną opaleniznę. Podstawą więc pielęgnacji twarzy latem jest dbanie o prawidłowy poziom jej nawilżenia.

Naturalne serum do twarzy to obowiązkowy krok w pielęgnacji latem. Dostarczenie do skóry najpotrzebniejszych składników odżywczych to konieczność i serum do twarzy jest do tego idealnym produktem. Najlepiej jeśli jest to naturalne serum do twarzy, dzięki czemu skóra czerpie najważniejsze i cenne składniki aktywne pochodzenia naturalnego zamiast sztucznych substancji chemicznych. Codzienne wklepywanie kosmetyków zawierających sztuczne substancje i zbędne dodatki może powodować podrażnienia i nieprzyjemne skutki uboczne na twarzy, bez widocznych efektów odżywienia. 

Kolejnym bardzo ważnym aspektem letniej pielęgnacji jest naturalna opalenizna. Bezpieczne opalanie to przede wszystkim dbałość o prawidłową ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieni UV. Brak ochrony skóry prowadzi do podrażnień, a nawet oparzeń i naturalna opalenizna przestaje być osiągalna. Naturalna opalenizna nie musi być bardzo mocna, aby była atrakcyjna. Do przedłużania lub wzmacniania efektów opalania skóry najlepiej stosować balsamy brązujące zamiast wizyt w solarium. Ze względu na specyfikę letniej pielęgnacji, kosmetyki do niej stosowane nie są potrzebne przez cały rok. 

Oznacza to, że najkorzystniejsza dla producenta staje się produkcja kontraktowa. Oznacza to, że producent nie musi inwestować wielkich pieniędzy w fabryki i maszyny, a produkcja kontraktowa zapewnia mu tego typu usługi w istniejących już fabrykach oraz laboratoriach. Należy więc pamiętać, że letnie pielęgnacja skóry wymaga szczególnej uwagi i dbałości o jej naturalność i zawartość, a opalenizna nie musi być nazbyt mocna, aby była wizualnie atrakcyjna.


Zobacz więcej:

naturalne serum do twarzy

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium