do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Koszty zdrowotne oraz finansowe letniej pielęgnacji 0
2150.jpg

Promienie słoneczne potrafią być bardzo mocne i wpływają na stan zdrowia oraz skórę. Eksponowanie ciała na słońce sprawia, że skóra nabiera opalonego wyglądu, jednak może się również wiązać z pewnymi skutkami.

Po opalaniu bardzo ważne jest nawilżenie ciała. Naturalny balsam po każdym opalaniu jest koniecznością, aby skóra nie wysychała i była podrażniona. Odpowiedni poziom nawilżenia zapewnia jędrność i elastyczność skóry. Naturalny balsam to najlepsze co możemy zastosować, nie obciążając skóry szkodliwymi substancjami chemicznymi. Jeśli z pewnych powodów nie chcemy opalać się, lecz nadal mieć piękny i opalony kolor skóry, doskonałym wyborem jest naturalny balsam brązujący. Zapewni pożądany wygląd jednocześnie nie narażając na szkodliwość promieni słonecznych.

Naturalny balsam brązujący pozwoli także przedłużyć wakacyjną opaleniznę bez konieczności korzystania z usług solarium. Wystawianie skóry na promieniowanie lamp obecnych w solarium jest niezwykle szkodliwe i może znacząco przyspieszyć procesy starzenia się skóry. Dlatego taki balsam w bardzo naturalny sposób zapewni piękne efekty. Zastanawiając się nad wyborem kosmetyków, często zastanawiamy się nad różnicami pomiędzy konkretnymi kosmetykami. Jednym z ważnych kryteriów jest cena kosmetyków.

Warto więc wiedzieć czym jest produkcja kontraktowa, która dotyczy wielu kosmetyków. Produkcja kontraktowa polega na wytwarzaniu kosmetyków w istniejących parkach maszynowych. Dzięki temu koszty produkcji są niższe. Oznacza to, że naturalne kosmetyki o najlepszym działaniu wcale nie muszą być drogie. Błędne jest myślenie, że tylko najdroższe produkty zapewniają najwyższą jakość i działanie preparatu. Przed zakupem kosmetyków, dobrze jest więc świadomie sprawdzić nie tylko ich skład, ale także pochodzenie i prześledzić proces produkcji. Wielu konsumentów zupełnie nie zdaje sobie sprawy ze sposobów produkcji kosmetyków i patrzą tylko na ceny. Dlatego warto być świadomym klientem i wybierać kosmetyki do pielęgnacji, szczególnie letnie w możliwie jak najrozsądniejszy sposób.


Dowiedz się więcej:

naturalny balsam 

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium