do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Kosmetyki naturalne do pielęgnacji ciała w ciąży 0
2004.jpg

Okres trwania ciąży jest bardzo szczególny i wymaga dużego rozsądku od kobiety ciężarna. Poza dbaniem o prawidłową i zdrową dietę oraz odżywianie swojego ciała oraz rozwijającego się w brzuchu dziecka. 

Równie ważna jest pielęgnacja ciała, do której najlepiej jest stosować naturalne kosmetyki. Wpływ substancji chemicznych stosowanych na skórę, może mieć duży wpływ na rozwijające się dziecko. W okresie letnim bardzo ważne jest unikanie zbyt dużej ekspozycji na słońce. Natomiast jeśli kobieta ciężarna pragnie mieć piękny i opalony kolor skóry, warto stosować balsam brązujący, który w bezpieczny sposób nada muśnięty słońcem kolor skóry.

Skóra kobiety w ciąży może reagować na słońce w zupełnie inny sposób niż zazwyczaj, dlatego najbezpieczniej jest unikać nadmiernego opalania ciała, a zwłaszcza ciążowego brzucha. Dodatkowo w trakcie ciąży bardzo ważna jest pielęgnacja twarzy. Ciąża często wpływa na zwiększone zmęczenie kobiety, dlatego bardzo ważne jest dbanie o jej odżywienie i zapewnienie prawidłowego poziomu nawilżenia skóry. Szczególnie widoczne są zmiany na skórze dolnej powieki. Ukrwienie oraz odżywienie skóry pod oczami, można zapewnić sobie stosując naturalny krem pod oczy.

Możliwie jak najbardziej naturalny krem pod oczy wpłynie pozytywnie i bardzo korzystnie na delikatną skórę dolnej powieki kobiety ciężarnej jednocześnie nie obciążając jej oraz nie powodując przykrych reakcji alergicznych lub niepożądanych skutków ubocznych. Szczególnie ważne dla kobiet ciąży jest dbanie o skórę, która narażona jest na powstawanie rozstępów. 

Czerwone pręgi powstające na rozciągającej się skórze wynikają z genetyki oraz predyspozycji rodzinnych, jednak można zapobiec lub znacząco ograniczyć ich powstawanie. Kosmetyki naturalne powinny być więc oczywistym wyborem, który zapewni nam bezpieczeństwo i wysoką skuteczność bez narażania rozwijającego się w brzuchu dziecka. Ciąża to bardzo wyjątkowy czas, który wymaga rozsądnej i przemyślanej pielęgnacji, która wspomoże kobietę ciężarna i zapewni jej piękny wygląd.


Zobacz więcej:

balsam brązujący

naturalny krem pod oczy

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium