do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Kosmetyki ekologiczne-trend, czy konieczność w XXI wieku? 0
3372.jpg

Media światowe co jakiś czas przekazują informację o kolejnych zniszczeniach po huraganie, powodzi, czy pożarze. Niestety te smutne obrazki coraz częściej i gwałtowniej występują. 

Postępujące zmiany klimatyczne przerażają, ale i poruszają ludzkie serca. Nie tylko prowadzone są zbiórki pieniędzy, ale i coraz więcej ludzi decyduje się żyć bardziej ekologicznie. Swój sprzeciw wyrażają zwykli mieszkańcy miast. Najgłośniej jednak apeluje młodzież, która pragnie zieleni, a nie spalin.

Chociaż potrzeba ogromnego nakładu zmian, nawet te najmniejsze mają znaczenie. Oprócz segregacji odpadów, nastawienia na źródła odnawialne, warto również przyjrzeć się nieco produktom, które wykorzystujemy. Można na przykład stosować bambusowe szczoteczki, czy nastawić się tylko na kosmetyki ekologiczne.

Drogeryjne półki uginają się od nadmiaru przeróżnych balsamów, czy kremów. Niestety, często piękne opakowanie, kryje więcej złego, niż dobrego. Zamiast nawilżać, pory skóry są zatykane. W efekcie dochodzi do pojawiania się stanów zapalnych i ogólnego pogorszenia się wyglądu, zwłaszcza cery. Zamiast tego lepiej zainwestować w naturalne kosmetyki do twarzy.

Klienci stają się coraz bardziej świadomi, a marki zaczynają się chwalić tym, co najlepsze. Wielu producentów z dumą umieszcza na opakowaniach oznaczenia, że kosmetyk jest pochodzenia roślinnego, wegańskiego, czy nie był testowany na zwierzętach. Ponadto, z myślą o kondycji planety, stosowane są szklane pojemniki lub z powtórnego przerobu.

Coraz więcej marek kosmetycznych widzi potrzebę włączenia się w ruch ochrony przyrody. Niektóre marki są innowacyjne i otwierają się na przeróżnych klientów.

MOKOSH to firma producentów, która tworzy kosmetyki ekologiczne i odważnie mówi o swoich wyrobach. Z troski o Ziemię, wykorzystują naturalne składnik. Otwarci są na swoich odbiorców, ale i miejsca, w których można rozprzestrzenić ich produkty.

Produkcja kontraktowa MOKOSH opiera się na partnerstwie i wspólnej idei działania w duchu eco. Zapraszają do współpracy miejsca odnowy biologicznej, hotele Spa&Wellness, gabinety masażu. W ofercie, poza kosmetykami naturalnymi, znaleźć można również liczne zabiegi i rytuały. Wszystko to z miłości do natury, piękna i harmonijnej pielęgnacji.


Poznaj produkt:

naturalne kosmetyki do twarzy

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium