do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Kosmetyki ekologiczne do opalania 0
2000.jpg

W sezonie letnim bardzo lubimy korzystać ze słońca i opalać się. Jednak zawsze należy pamiętać o prawidłowej ochronie przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. 

Nawet jeśli nasza skóra ma naturalny ciemny kolor i brak tendencji do oparzeń, należy uważać i chronić swoją skórę. Jest kilka zasad, których warto przestrzegać korzystając z kąpieli słonecznych i zapewnią nam jak najbardziej bezpieczne i pozbawione przykrych skutków opalanie. Przede wszystkim jest to ochrona skóry odpowiednimi kosmetykami.

Kosmetyki bio skutecznie ochronią naszą skórę i jednocześnie nie wpłyną niekorzystnie na głębsze warstwy naskórka, dzięki zawartości szkodliwych substancji. Kosmetyki ekologiczne należy wspomóc także ochroną za pomocą okrycia głowy oraz ubrań lub innych akcesoriów osłaniających od słońca. Bardzo ważne jest pamiętanie o ponownym korzystaniu z kosmetyku co jakiś czas, ponieważ jedno użycie nie gwarantuje skutecznej ochrony na cały dzień. 

Najniebezpieczniejsze i jednocześnie najbardziej szkodliwe i mocne są promienie w godzinach południowych, dlatego warto wystawiać swoją skórę na ekspozycje słońca w godzinach jedynie porannych lub późniejszych popołudniowych. Dzięki temu zyskamy piękny, delikatny kolor opalenizny bez ryzyka poparzeń słonecznych. Kosmetyki bio przeznaczone do głębokiego nawilżania skóry, doskonale sprawdzą się do użycia po opalaniu, aby odbudować odpowiedni poziom nawilżenia. Jednak najbezpieczniejszym kosmetykiem jest balsam brązujący, który zapewni piękny brązowy kolor skóry bez konieczności wystawiania swojej skóry na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Balsam brązujący dopasowany odpowiednio do naszych potrzeb skutecznie zapewni efekt opalania się przez długie godziny. Dodatkowo balsam brązujący potrafi wzmocnić efekty zażywania kąpieli słonecznych i przedłużyć piękny wygląd opalonej skóry. Warto wybierać kosmetyki ekologiczne, aby miały one bezpieczny skład i nie dostarczały do naszego organizmu szkodliwych substancji chemicznych lub składników uczulających.


Zobacz więcej:

balsam brązujący

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium