do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Kosmetyki bio - czy to się sprzeda? 0
1470.jpg

Bio - coraz częściej w mediach pada to słowo. Na początku pojawiało się to w kontekście żywności. Moda? A może chęć zdrowszego życia dla społeczeństwa? Na rynku coraz częściej pojawiają się kosmetyki bio, które opierają się tylko na naturalnych składnikach. Niektóre firmy wypuszczają na rynek wersje bio swoich standardowych kosmetyków. 


Będąc czasem w drogeriach i patrząc na ogrom chemicznych i syntetycznych kosmetyków, można odczuć delikatne zmęczenie i chęć czegoś nowego, a przede wszystkim zdrowszego dla naszej skóry, zwłaszcza w dobie zanieczyszczonego powietrza i chemii znajdującej się w żywności, którą codziennie spożywamy.
Każdy producent kosmetyków naturalnych musi liczyć się z tym, że w dobie wszechobecnego konsumpcjonizmu połączonego z chęcią zaoszczędzenia na wszystkim, będą musieli trafić w niszę. Jednak jest to dobry tok myślenia. Naturalne serum pod oczy czy skóry twarzy przyciągnie osoby ceniące nie tylko samą urodę, ale przede wszystkim zdrowie tego czemu chcą nadać piękno. No bo jak można chcieć, aby coś było piękne i na zadbać o kondycję zdrowotną? Marketing producentów tanich kosmetyków jest zwykle bardzo agresywny i nastawiony na efekt. Oczywiście mowa tu o producentach, którzy w jednym "kotle" wytwarzają krem, a później rozlewają go do opakowań o różnych nazwach i zastosowaniach, a skład jest ten sam i efekt niestety mizerny, zwłaszcza w dłuższej perspektywie. Naturalne kosmetyki posiadają wyciągi z roślin, warzyw i owoców, nawet z tych z najodleglejszych zakątków świata. Nawilżanie, regeneracja, piękno, barwa, gładkość, opalenizna - to wszystko można uzyskać naturalnie bez sztabu naukowców i chemików.
Kosmetyki naturalne i organiczne bronią się same, nie potrzebują nachalnej reklamy. Jeżeli ktoś ma elementarną wiedzę, świadomość i znajomość składu nawet przez chwile nie zawaha się, a kwestia nieco większej ceny będzie inwestycją we własne zdrowie, a to jest wartością nadrzędną. Kosmetyki bio to dobra inwestycja, która przyciąga coraz więcej osób, które w świadomy i zrównoważony sposób chcą dbać o swoją skórę i nadać jej naturalne piękno.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium