do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Kosmetyki bez parabenów dla klientów 0
3062.jpg

Klienci internetowych sklepów z naturalnymi kosmetykami nie zastanawiają się zwykle jak to możliwe, że niszowy producent ekologicznych preparatów może zapewnić im wysokiej jakości, bardzo specjalistyczne produkty, które wymagają skomplikowanej linii produkcyjnej oraz szczegółowych testów w czasie wytwarzania. 

Nawet zwykły krem do biustu wytwarzany jest według precyzyjnej receptury. Z kolei kosmetyki bez parabenów wymagają dokładnej kontroli biologicznej i chemicznej, aby uniknąć zanieczyszczeń i zapewnić produkt zgodny ze specyfikacją. Zastosowywanie skomplikowanych i kosztownych technologii przez niewielkie firmy możliwe jest dzięki procesowi znanemu jako tzw. produkcja kontraktowa.

Producent, który wytwarza naturalny krem do biustu zleca jego wytwarzanie firmie zewnętrznej, która posiada całą niezbędną infrastrukturę techniczną, niezbędne technologie i patenty, oraz wyszkolonych pracowników i dostęp do specjalistycznych laboratoriów testowych. Dzięki temu klient ma pewność, że jego krem okaże się zgodny z opisem na etykiecie i bezpiecznie będzie go można zastosować do ujędrniania piersi. Dobry krem do biustu wygładzi skórę, poprawi strukturę tkanek i wspomoże ich regenerację. Warto więc go regularnie stosować, zwłaszcza po ciąży, porodzie i karmieniu małego dziecka piersią. Dzięki specjalistycznym kontraktom w sukurs młodym mamom przychodzą producenci naturalnych kosmetyków, którzy dbają o ich zdrowie i urodę.

Kosmetyki bez parabenów szczególnie cenione są przez wymagających i świadomych klientów, którzy cenią sobie zdrowie i styl życia zgodny z naturą. Ci nowocześni ludzie starają się unikać niepotrzebnych związków chemicznych w kosmetykach, diecie, oraz innych aspektach codziennego życia. Wprawdzie twierdzi się, że składniki standardowych kosmetyków są nieszkodliwe, ale wielu z nich nie przebadano do końca. Nie wiadomo również, jakie reakcje mogą zachodzić pomiędzy różnymi substancjami. Produkcja kontraktowa pozwala na zaproponowanie tym nowoczesnym klientom nowych preparatów, takich jak właśnie kosmetyki bez parabenów.


Dowiedz się więcej:

krem do biustu

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium