do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Jak stosować krem pod oczy
370.jpg

Dobre kosmetyki to podstawa zachowania dobrego wyglądu skóry na długi czas. Aby jednak właściwie zadbać o cerę, kosmetyki powinny być odpowiednio dobrane oraz właściwie stosowane. Bardzo dobre efekty daje stosowanie kosmetyków naturalnych, które ze względu na skład doskonale odżywiają cerę i są bardzo bezpieczne dla cery. Kosmetyki naturalne dostępne są w różnych wersjach, można je bez problemu dobrać nie tylko do rodzaju cery, ale także na przykład do wieku stosującej je osoby czy pory roku.


Poza doborem odpowiedniego kremu do twarzy najczęściej zadawane jest pytanie co pod oczy wybrać, aby zapewnić delikatnej skórze odpowiednią pielęgnację. Krem pod oczy często zawiera nieco bardziej skoncentrowane składniki, dzięki czemu zapewnia dobrą pielęgnację okolic oczu. Aby jednak pielęgnacja okolic oczu przyniosła dobre efekty, trzeba pamiętać o właściwym stosowaniu tego kosmetyku. Najlepiej nałożyć krem na okolice oczu niewielkimi punktami, równomiernie pod oczami. Następnie powinno się go wklepać, a nie wsmarować co zapewnia znacznie lepsze i przede wszystkim równomiernie jego wchłanianie. Krem nanosi się na oczyszczoną skórę twarzy, najlepiej przed nałożeniem innych kosmetyków. Trzeba zwrócić dużo uwagi na fakt, iż ręce powinny być umyte, gdyż pozostałe na nich resztki innych kosmetyków mogą wywoływać podrażnienia oczu.
Także jeżeli stosuje się kosmetyki takie jak naturalne serum do twarzy należy zadbać o czystość rąk. Znajdujące się w takich kosmetykach składniki aktywne, także naturalne zazwyczaj są dość mocno skoncentrowane, dlatego też mogą wywołać łzawienie oczu. Najlepiej, jeżeli krem do twarzy i inne kosmetyki są z tej samej serii. Najczęściej bowiem zawierają takie same substancje czynne, dzięki czemu ich działanie jest odpowiednio ukierunkowane na jak najlepsze odżywienie oraz nawilżenie cery. Obecnie z każdym rokiem jest coraz więcej kosmetyków ekologicznych na rynku, dlatego też coraz więcej osób może znaleźć jak najbardziej odpowiednie do siebie i swojej cery.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium