do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Jak dbać o skórę pod oczami? 0
2264.jpg

Oczy są jednym z najważniejszych narządów, które umożliwiają dobre widzenie. Dbałość o oczy powinna być więc priorytetem. Wraz z upływem czasu wiele osób skarży się na pogarszający stan wzroku, dlatego należy kontrolować swój wzrok na regularnych wizytach okulistycznych. 

Takie zalecenia jak noszenie okularów powinniśmy traktować poważnie i stosować się do nich. Jednak na zdrowie oczu duży wpływ może mieć także pielęgnacja okolic oczu.

Wiele dostępnych kosmetyków zastrzega, aby nie stosować ich w okolicach oka. Wynika to z ryzyka wystąpienia podrażnień tego narządu. Skóra dolnej powieki jest bardzo wrażliwa i nie należy używać zbyt tłustych i obciążających produktów do jej pielęgnacji. Naturalny krem pod oczy to najlepszy wybór do codziennego stosowania. Zapewnia on bezpieczny skład i skuteczne działanie. Naturalny krem pod oczy powinien być delikatny i nie obciążać skóry. Ponadto w trakcie wklepywania kremu, masaż pobudzi krążenie krwi i zapewni lepsze dotlenienie skóry dolnej powieki. Powszechnie znane sińce pod oczami wcale nie muszą być już codziennością i można im zapobiegać. Równie ważne są produkty stosowane do makijażu oraz do pielęgnacji reszty twarzy.

Naturalne kosmetyki mają znacznie bezpieczniejsze składy, które są skuteczne i jednocześnie bardzo bezpieczne. Zmniejsza się więc ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych w okolicach oczu oraz powiek. Naturalne kosmetyki mogą wspomóc dbanie o zdrowie oczu w przyjemny sposób. Istotny jest fakt, że do produkcji, kosmetyki ekologiczne nie potrzebują ciężkich substancji chemicznych, a nawet metali ciężkich. Makijaż oka należy wykonywać bardzo starannie i ostrożnie. Już niewielka ilość produktu, który dostanie się przypadkiem do oka może spowodować przykre efekty. Podrażnienie i zaczerwienienie to tylko najlżejsze z nich. Źle stosowane kosmetyki do makijażu mogą wpłynąć nawet na zdolność widzenia oraz jego jakość. Dlatego dbając o swoje oczy należy zwracać uwagę na wszystko co się w ich okolicach znajduje i dbać o bezpieczne składy tych produktów.


Zobacz więcej:

naturalny krem pod oczy

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium