do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Ekologiczne kosmetyki, a marka własna Twojej firmy 0
5616.jpg Nie trzeba być specjalistą od marketingu ani orientować się w aktualnych trendach w świecie kosmetyków, aby zdawać sobie sprawę, że naturalne preparaty są obecnie na czasie.

Nic zatem dziwnego, że coraz więcej firm zastanawia się nad tym, czy marka własna ekologicznych kosmetyków opracowana we współpracy z jednym z wiodących producentów kosmetyków eko to dobre rozwiązanie w ich przypadku. Co za nim przemawia? Które firmy warto wziąć pod uwagę przy poszukiwaniu partnerów?

Przede wszystkim należy mieć świadomość, że produkcja w zgodzie z zasadami ekologii to nie tylko modny trend, ale wręcz obowiązek każdej odpowiedzialnej firmy. To od tego rodzaju decyzji zależy, w jakim świecie będziemy w przyszłości żyli nie tylko my, ale również nasze dzieci i wnuki. Fakt, że kosmetyki ekologiczne świetnie się obecnie sprzedają, na pewno również nie jest bez znaczenia, ale dla czystej etycznie marki nie powinien być priorytetem.

Przy porównywaniu ofert firm kosmetycznych, z którymi możemy podjąć współpracę w ramach tworzenia private label, należy uwzględnić kilka czynników. Duże znaczenie ma na przykład historia partnera i to jak długo posiada w swoim asortymencie kosmetyki ekologiczne. Powinniśmy zorientować się, czy stanowią one główną linię jego produkcji czy jedynie dodatek do innej specjalizacji. Kluczowe znaczenie dla powodzenia naszej współpracy będzie miała oczywiście również jakość kosmetyków, które oferuje. W naszym własnym interesie jest to, by była jak najlepsza.

Ponadto powinniśmy sprawdzić, jakiego rodzaju kosmetyki możemy zamówić w danej firmie i na jakich zasadach będzie odbywała się współpraca. Przykładowo marka Mokosh umożliwia swoim partnerom produkcję kontraktową. Oznacza to, że wybrana przez nich naturalna maseczka na twarz nawilżająca od tej pory może być produkowana specjalnie z myślą o nich i oznaczona ich logo. W ten sposób każda firma współpracująca z Mokosh może wprowadzić do swojej oferty doskonały kosmetyk, jakim jest Liftingująca maska do twarzy Owies i bambus.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium