do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Dogodna forma zakupów - kosmetyki naturalne online. 0
5388.jpg W dzisiejszych czasach wszystko ma swój wyznaczony cel. Celem tu zaspokajanie potrzeb klientów, klientek poprzez sprzedaż kosmetyków. Kosmetyki te są bardzo wyselekcjonowane.

Oryginale, najlepsze z naturalnych składników odżywczych. One są bardzo dobrym sposobem na poprawienie kolorytu skóry, jej elastycznego wyglądu. Twarz zazwyczaj musi być zadbana, gdyż to jest wizytówka. I dlatego też kosmetyki marki Mokosh to możliwość wykreowania własnej wizytówki.
Sprzedaż kosmetyków marki Mokosh odbywa się online oraz w wielu punktach jak salony SPA, hotele, itp. one są do zakupu w prosty, wręcz banalny sposób. A każdy produkt z osobna ma dokładnie podane informacje, gdzie nie sposób zakupić kota we worku.
Nowości, jakie się pojawiły w sklepie online Mokosh to między innymi: Liftingująca maska do twarzy - owies i bambus, travel set twarz - róża z jagoda, travel set twarz i ciało - zielona kawa z tabaką, zestaw do twarzy i ciała – potęga charakteru.

Pomaganie ekologiczne przepisem na sukces.

Marka Mokosh stawia duży i głęboki nacisk na wspieranie recyklingu opakowań. Hamuje produkcje opakowań plastikowych, które są ciężkim orzechem do zgryzienia. Środowisko naturalne musi zostać zachowane dla przyszłych pokoleń. I dlatego też Mokosh zachęca sowich klientów do użytkowania opakowań szklanych. Traktowania ich jak produkt niezbędny w domu do innego przeznaczenia. W ten sposób nie muszą być zakupowane potrzebne rzeczy. Nadmierna produkcja powoduje niszczenie środowiska naturalnego.
Metoda zero waste wprowadzona została do firmy Mokosh, jako bodziec do działania. Wszystko co odbywa się w firmie, produkcja, kosmetyków oraz ich zapakowanie w szkło ma wpływ na oczyszczanie ekosystemu.
Oczywiście nie brakuje potencjału ofert firmy. Punktem ważnym - marka własna, czyli możliwość sprzedaży kosmetyków wielu punktach, trudniących się w kosmetyce. I możliwość zawarcia umowy kontraktowej na kosmetyki do twarzy, ciała i biustu oraz zestawy.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium