do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Dbanie o siebie bez toksyn 0
2836.jpg

Toksyny znajdują się obecnie w tak wielu miejscach i produktach, że ciężko jest nam czasem określić w jaki sposób powinniśmy dać o siebie, aby ich sobie nie dostarczać.

Podstawą jest właściwy sposób odżywiania się. Zbilansowana dieta, w której dominują produkty nieprzetworzone, zapewni nam dostarczenie wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Samodzielne gotowanie w domu jest bezpieczniejsze, ponieważ mamy największy wpływ na wszystkie składniki, jakie lądują na naszym talerzu. Natomiast w przypadku spożywania posiłków poza domem jest mniej bezpieczne, ponieważ nie zawsze mamy pełną świadomość składników naszego posiłku.

Poza odpowiednio zbilansowaną dietą bardzo duże znaczenie ma również regularna aktywność fizyczna. Niezależnie od dyscypliny jaką się uprawia, wysiłek fizyczny pozwala szybciej usuwać zbędne toksyny z organizmu. Kolejnym, bardzo istotnym elementem dbania o siebie jest pielęgnacja. Jest to element, z którym dostarczamy najwięcej toksyn do naszego organizmu. Pielęgnacja powinna być więc bardzo świadomie dobrana. Kosmetyki organiczne produkowane są w sposób, jaki gwarantuje pozbawienie produktów wszystkich toksyn. Ponad to kosmetyki organiczne podlegają określonym i bardzo ścisłym przepisom. Wszystkie naturalne kosmetyki charakteryzują się również bardzo bezpiecznymi składami, pełnymi składnikami aktywnymi o dobrych właściwościach. Naturalne kosmetyki powinny stać się obowiązkowym elementem każdej pielęgnacji, ponieważ mogą zastąpić wszystkie dotychczas stosowane produkty, mając bezpieczniejsze działanie i składy. Biorąc pod uwagę również ilość zanieczyszczeń w powietrzu, nie można zapominać o dokładnym oczyszczaniu twarzy. Naturalny peeling o delikatnym, lecz skutecznym działaniu dotrze do każdego zakamarka na naszej skórze. Naturalny peeling do twarzy powinno stosować się bardzo regularnie i następnie wspomóc jego efekty odpowiednimi kosmetykami nawilżającymi oraz odżywiającymi skórę. Nasze ciało narażone jest na szkodliwe substancje z każdej strony, dlatego tak ważna jest świadomość i odpowiednie dobieranie wszystkich produktów jakie docierają do naszego organizmu.


Zobacz produkt:

peeling do twarzy

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium