do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Dbaj o skórę ale i o naturę 0
3916.jpg

Obecnie klientki często poszukują najlepszych marek pielęgnacyjnych czy kosmetycznych, które nie tylko świetnie działają na ich skórę ale też sprzyjają środowisku. Taką marką na pewno jest polska firma Mokosh. 

Kieruje się zasadą zero waste. Polega to natworzeniu produktów w specjalnych opakowaniach, które są wykonane z bezpiecznych, przyjaznych dla ziemi, wysokiej jakości składników.

Zero Waste to kluczowy krok w kierunku innych niezbędnych wysiłków na rzecz ochrony zdrowia, poprawy równości i osiągnięcia zrównoważonego rozwoju. Zmniejszenie ilości odpadów można powiązać ze zrównoważonym rolnictwem, architekturą, energią, przemysłem, gospodarką i rozwojem społeczności. Każda osoba na świecie marnuje odpady i jako taka jest częścią niezrównoważonego społeczeństwa. Możesz wspierać praktyki zerowego marnotrawstwa w przedsiębiorstwach i instytucjach czy biznesie. Społeczności powinny wymagać od wszystkich firm i instytucji subskrypcji usług zerowych odpadów, wymagać, aby recykling i oddzielne usługi transportowe były świadczone uniwersalnie dla wszystkich z nich, a także wymagać, aby zużyte materiały były rozdzielane u źródła, aby zachować najwyższą wartość i najlepsze wykorzystanie tych materiałów. Wiele firm i osób zaczyna do tego dążyć choć ciągle musimy się uczyć dobrych i korzystnych zachowań w wielu kwestiach dotyczących naszego środowiska.

Zdarza się że marki, które wprowadzają u siebie ekologiczne podejście kosztują nas bardzo wiele. Sklep internetowy z kosmetykami Mokosh dba o opinie wśród klientów więc nie musimy się o to martwić. Składy są proste i naturalne a ceny nie kosmiczne. Czego chcieć więcej?!

Produkty, które oferuje nam sklep mokosh.pl to np.
- Wypełniający krem do biustu Mocosh icon, który zawiera bogactwo naturalnych składników. Olej z kozieradki chroni przed utratą wilgoci, olej jojoba sprawia że skóra jest elastyczna a wyciąg z lukrecji a właściwie z jej korzenia jest niesamowitym antyoksydantem.
- Balsam antycelluilitowy Mokosh icon, posiadający naturalne wyciągi roślinne takie jak wyciąg z cytryny, traganka itp

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium