do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Co wpływa na cenę kosmetyków? 0
2986.jpg

Korzystając każdego dnia z kosmetyków do pielęgnacji twarzy i całego ciała, czasem zaczynamy zastanawiać się, co tak naprawdę wpływa na ostateczną cenę danego produktu. 

Ryne kosmetyczny jest naprawdę spory i rozbieżność cen i jakości poszczególnych kosmetyków wydaje się być naprawdę róznorodna. Na ostateczną cenę danego produkty może wpływać bardzo wiele czynników.

Przyjmowanie zasady, że im kosmetyk droższy, tym będzie skuteczniejszy, bezpieczniejszy i po prostu lepszy jest błędne i powoduje często frustrację i uczucie zawodu. Wydanie dużej kwoty na kosmetyki nie zawsze gwarantuje zadowolenie. Natomiast nie jest wcale trudne znalezienie doskonałej jakości produktów i kosmetyków pielęgnacyjnych w rozsądnych cenach. Produkt taki jak peeling do twarzy jest bardzo powszechny i prawie każda firma kosmetyczna szczycie się jego posiadaniem w swojej ofercie. Ze względu na jego popularność w stosowaniu, peeling do twarzy o doskonałym, naturalnym składzie i świetnym działaniu często kosztuje niewiele. Ilość wykorzystywanych składników naturalnych nie zawsze podwyższa cenę produkcji, właśnie ze względu na ilość, która skutecznie obniża cenę. Natomiast produkt taki jak balsam brązujący, jest kosmetykiem znacznie mniej powszechnym i nie każdy stosuje go na co dzień. Okres letni jest jednak czasem, gdy jego sprzedaż znacznie wzrasta i balsam brązujący obecny jest w kosmetyczce wielu kobiet. Dla obniżenia kosztów tego typu kosmetyku, wiele firm stawia na proces, jakim jest produkcja kontraktowa. Oznacza to, że wybrana firma nie potrzebuje inwestowania w zakup maszyn, wykonanie wszelkich potrzebnych badań oraz zatrudnienia wielu ludzi, lecz korzysta z istniejących już fabryk. Oferta jaką jest produkcja kontraktowa, pojawia się coraz częściej i dzięki temu znacząco wpływa na obniżanie cen dobrych jakościowo kosmetyków. Nie warto więc podczas zakupów kosmetycznych kierować się wyłącznie ceną w myśl zasady, że niska cena oznacza niską jakość i bardzo kiepską lub praktycznie znikomą zawartość naturalnych składników aktywnych w produkcie.


Zobacz więcej:

balsam brązujący

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium