do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Balsam brązujący - bezpieczna opalenizna 0
2578.jpg

Kosmetyki bio to bardzo wartościowe produkty. Ich skład jest zazwyczaj prosty i krótki, opart głównie na składnikach organicznych.

Warto drobnymi kroczkami wprowadzić w naszym życiu dobre zmiany i postawić na kosmetyki dobrej jakości. Pierwszym ruchem powinien być naturalny krem do twarzy, ponieważ to właśnie na tym obszarze widać pierwsze oznaki starzenia.

Krem powinniśmy dobrać odpowiednio do potrzeb skóry. To jaki kosmetyk kupimy zależy od tego czy nasza twarz jest przesuszona, przetłuszczająca się, normalna czy mieszana. Istnieje również typ cery trądzikowej i naczyniowej. Każdy z nich potrzebuje nieco innego produktu z odmiennymi substancjami czynnymi. 

Najważniejsze jednak, by był to naturalny krem o wartościowym składzie. Zwolennicy zdrowego trybu życia, bardzo często mają wątpliwości co do opalenizny, słusznie. Istnieją dwa poglądy, jeden mówi o tym, iż przebywanie na słońcu jest bardzo dobre dla naszego ciała i powinniśmy wykorzystywać każdą okazje do tego, by złapać trochę promieni. Drugi pogląd mówi coś zupełnie innego, słońce szkodzi, od wystawiania się na jego działanie można dostać plam na skórze a nawet czerniaka. Oba stwierdzenia są prawdziwe. Faktycznie przebywanie na słońcu jest zdrowe, ze względu na wydzielanie się w naszym organizmie witaminy D. Nie należy jednak przesadzać z wystawianiem się na promienie słoneczne. Jeśli dzień jest wyjątkowo upalny, na plaży warto korzystać z kremu z filtrem. Kategorycznie należy też pamiętać, by wyjątkowo duże pieprzyki całkowicie zasłonić przed działaniem słońca, na przykład przyklejając plaster. To właśnie te znamiona mogą rozwinąć się w zmiany nowotworowe. 

Jak więc opalać się bezpiecznie? Najlepiej wykorzystać do tego celu naturalny balsam brązujący. Opalenizna uzyskana przy jego pomocy wygląda zdrowo i naturalnie, ale nie stwarza żadnego zagrożenia. Kosmetyk polecany jest szczególnie dla osób o wrażliwej skórze, którym ciężko uzyskać ładny efekt opalania się na słońcu. Warto sięgać po balsam brązujący, dla atrakcyjnego i zdrowego ciała.


Zobacz produkt:

balsam brązujący

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium