do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Alternatywa dla słońca 0
256.jpg

Piękna, opalona skóra to z pewnością marzenie wielu osób. Nie tylko panie bowiem uważają, że opalona cera świadczy o zdrowiu i jej dobrej kondycji. Z pewnością najlepszym rozwiązaniem jest naturalna opalenizna, jednakże nie każdy może eksponować ciało na słońce na wiele godzin. Nie zawsze jest bowiem możliwe poświęcenie odpowiedniej ilości czasu na uzyskanie wymarzonej opalenizny a ponadto zdarza się, że cera jest zbyt wrażliwa na mocne promienie słoneczne.


Jednakże alternatywą dla słońca może być między innymi naturalny samoopalacz. Kosmetyki zawierające substancje brązujące od dawna obecne są na rynku, jednakże warto przed zakupem porównać dobrze ich skład. Naturalne składniki kosmetyków tego typu umożliwiają uzyskanie naturalnie wyglądającej opalenizny, bez smug i śladów po ich wcieraniu. Ponadto dodatkowo pomagają doskonale odżywiać skórę i zabezpieczać ją przed wpływem warunków atmosferycznych, w tym między innymi zbyt ostrego słońca.
Dobry balsam brązujący powinien szybko się wchłaniać i równomiernie rozprowadzać po skórze. Obecnie producenci kosmetyków odkryli bardzo wiele naturalnych substancji, które pomagają w uzyskaniu efektu naturalnej opalenizny. Najlepiej, jeżeli efekt uzyskuje się stopniowo. Dzięki temu niknie się sytuacji, gdyż z powodu pominięcia pewnych części ciała będą się one bardzo odróżniać od tych, w które kosmetyk został wtarty. Odpowiednio dobrany samoopalacz pozwala na stosunkowo szybkie uzyskanie efektu naturalnej opalenizny i dodatkowo jej utrzymanie na długi czas.


Zaletą, jaką ma stosowanie balsamów brązujących i podobnych kosmetyków jest także to, iż można bez problemu zastosować je na całe ciało. Opalając się na słońcu zazwyczaj należy liczyć się ze śladami od kostiumu kąpielowego czy innych ubrań, co nie zawsze prezentuje się estetycznie. Dlatego też wybór kosmetyków brązujących bywa o wiele lepszym rozwiązaniem. Z każdym rokiem sięga po nie coraz więcej osób, co jest wynikiem między innymi ich coraz lepszej jakości. Producenci bowiem doskonale wiedzą, że poza nadaniem skórze kolorytu muszą one odpowiednio odżywiać i nawilżać.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium