do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Glyceryl Undecylenate 0
5460.jpg

Glyceryl Undecylenate to emulgator, wspierający otrzymywanie emulsji. Jest również emolientem, czyli pozostawia na skórze film, ograniczając przeznaskórkową utratę wody. Najwyższej jakości kosmetyki naturalne, które w składzie zawierają Glyceryl Undecylenatedoskonale wygładzają oraz kondycjonują skórę. Sprawdź, jakie właściwości wyróżniają Glyceryl Undecylenate i na czym polega naturalna pielęgnacja produktami z jego zawartością.

Glyceryl Undecylenate należy do substancji, zapewniających czystość mikrobiologiczną kosmetyków naturalnych. Monogliceryd kwasu undecylenowego stosowany jest przy tym jako emulgator, który łączy fazę wodną i fazę olejową, stabilizując granicę między nimi, dzięki czemu naturalne kremy, mleczka, balsamy i wiele innych produktów do naturalnej pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała nie rozwarstwiają się. Co jeszcze warto o nim wiedzieć? Sprawdź, co wyróżnia Glyceryl Undecylenate i jakie ma właściwości!

Czym wyróżnia się Glyceryl Undecylenate?

Glyceryl Undecylenate wykorzystywany jest w kosmetyce również jako emolient, czyli substancja silnie natłuszczająca. Emolient odpowiada za wytworzenie na powierzchni skóry ochronnej warstwy, która zapobiega przed utratą wody. Dogłębne nawilżenie ma miejsce po wchłonięciu kosmetyku, za sprawą blokowania kanałów, którymi woda jest naturalnie wydzielana na zewnątrz. Glyceryl Undecylenate w kosmetykach naturalnych myjących występuje zaś jako substancja renatłuszczająca. Wykazuje wówczas właściwości bakterio- i fungistatyczne, wspomagając system konserwacji produktów.

Właściwości Glycerylu Undecylenate – naturalna pielęgnacja skóry

Najważniejsze funkcje, które pełni Glyceryl Undecylenate w kosmetykach naturalnych, to: substancja myjąca (detergent, surfaktant, tensyd), emolient, emulgator (emulsyfikator), konserwant, substancja bakteriobójcza (bakteriocyd), substancja filmotwórcza, substancja grzybobójcza (fungicyd), substancja natłuszczająca, substancja pomocnicza, substancja powierzchniowo czynna. Dzięki zawartości Glycerylu Undecylenate w kosmetykach naturalnych skóra staje się wyraźnie gładsza i dogłębnie nawilżona.

Zastosowanie Glycerylu Undecylenate w kosmetykach naturalnych


Kosmetyki naturalne, których skład wzbogacono o Glyceryl Undecylenate, zaskoczą Cię lekkością, trwałością, szybkością wchłaniania oraz intensywnością działania. Wypróbuj regenerujący krem anti-pollution Malina od Mokosh, który wyróżnia się efektywnym działaniem przeciwstarzeniowym, ochroną przed zanieczyszczeniami, zdolnością regenerowania każdej, w tym wyjątkowo wrażliwej skóry. Przekonaj się, że naturalna pielęgnacja z Mokosh to kwintesencja zdrowia, młodości i niezachwianej pewności siebie!

Zobacz produkty z tym surowcem:
Regenerujący krem anti-pollution Malina

 

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium