do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
"Zmień Pięć" elementów codzienności.
4992.jpg

Główną misją MOKOSH jest przybliżenie naszym klientom natury w najwspanialszej postaci. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by produkty, które zakupicie były najwyższej jakości i jak najbardziej pomagały waszej skórze osiągnąć harmonię.

To bardzo ważne, by zbliżyć się do natury najbardziej jak się da! Kontakt z Matką Ziemią i jej owocami nie tylko poprawia jakość i kondycję skóry, ale również wspomaga duszę każdego z Nas!

Wszyscy możemy zrobić coś nie tylko dla samych siebie, ale również dla naszego środowiska! Wystarczy gdy wprowadzimy do swoich codziennych nawyków małe poprawki, by każdego dnia widzieć zauważalny progres.

1. Każdego dnia, bez względu na styl Twojego życia, pij dużo wody by nawadniać swój organizm. Woda nie tylko sprawia, że polepsza się stan Twojej skóry, ale również poprawia metabolizm i samopoczucie!

  By ułatwić Ci pierwszy krok do kontaktu z naturą, MOKOSH posiada w swojej ofercie szklane bidony w kolorowych, stylowych pokrowcach. Niezwykle poręczne, łatwe w użyciu sprawiają, że nie musisz kupować szkodliwych dla środowiska plastikowych butelek.

  2. Produkcja toreb plastikowych zagraża środowisku naturalnemu, a ich nadmierna sprzedaż wywołuje zwiększenie ilości śmieci rozkładających się dziesiątki, a nawet setki lat. Torba bawełniana sprawia, że oszczędzasz pieniądze a także budujesz swoją świadomość konsumencką.

   Na każde zakupy, czy to małe, czy duże, zabieraj ze sobą naszą torbę MOKOSH wykonaną ze 100% bawełny, która zapewnia Ci komfort oraz pewność, że robisz kolejny krok w drodze do bycia fair z Matką Ziemią. Dokładne wykonanie torby zapewnia, że będzie Ci służyła na lata.

   3. Powolne odchodzenie od plastikowych opakowań sprawia, iż coraz więcej firm odchodzi od dotychczasowych standardów na rzecz opakowań szklanych. Firma MOKOSH może pochwalić się asortymentem pakowanym w 100% szkle. Na samym początku naszej działalności posiadaliśmy w ofercie produkty pakowane w plastik, natomiast krok po kroku staraliśmy się by naszą wizytówką były opakowania szklane. Zapewniają one lepszą jakość produktu oraz gwarancję, że są produkowane w zgodzie z naturą. A to dla Nas najważniejsze!

    Ważną ciekawostką o której pewnie nie wszyscy z Was wiedzą jest fakt, że każdy szklany słoiczek po zużytym przez Was produkcie, jest zwrotny. Dokładamy wszelkich starań by każdy słoiczek był ponownie użyty po uprzedniej dokładnej dezynfekcji.

    4. Jako mieszkańcy planety Ziemi powinniśmy korzystać z bogactw jakimi obdarza Nas natura. Całe bogactwo roślin i ziół, które mogą pomóc w problemach kondycji Waszej skóry. Zmiana nawyków pielęgnacyjnych z używania kosmetyków syntetycznych na kosmetyki naturalne znacznie wspomoże Wasze samopoczucie oraz zniweluje oznaki zmęczenia skóry oraz jej nieprawidłowości.

    MOKOSH każdego dnia stara się by kosmetyki, które oferujemy naszym klientom były produktami z jak największym procentem ilościowym składników naturalnych. Niezwykle cieszy Nas wasza satysfakcja z zakupów produktów zgodnych z naturą.

    5. Najważniejsze by każdy z Nas promował świadomość ekologiczną również wśród znajomych i współpracowników! Niech wszyscy dadzą sobie szansę by każdego dnia być coraz bliżej osiągnięcia harmonii z Naszą piękną naturą. W każdym domu możemy dbać o mniejsze zużycie wody, a w pracy możemy np. zaprzestać używania koszulek na rzecz kartonowych przekładek w segregatorach.

     Pamiętajcie, że każda zmiana zaczyna się od małego kroku do przodu. A każdy krok przybliża Nas do osiągnięcia celu. Bądźmy w tym razem!

     Dołącz do Naszego programu #ZiemiaToDom i rozpocznij kolejny etap życia w zgodzie z naturą!

     do góry
     Sklep jest w trybie podglądu
     Pokaż pełną wersję strony
     Sklep internetowy Shoper Premium