do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Praca w MOKOSH - rekrutujemy 0
1342.jpg

MOKOSH to nie tylko firma, producent naturalnych kosmetyków, eksporter, czy organizacja zaangażowana w sprawy ekologii. MOKOSH to przede wszystkim Zespół zaangażowanych pasjonatów, ludzi którzy kochają swoją pracę i szanują się nawzajem. Dzisiaj przyszedł moment na opowiedzenie kilku słów o naszym Zespole, gdyż postanowiliśmy zaprosić do niego nowe osoby. MOKOSH rekrutuje! Szukamy ludzi, którzy przede wszystkim kochają Naszą Planetę i kosmetyki naturalne, nie boją się wyzwań i biorą odpowiedzialność za swoje czyny. Chętnie zaprosimy do współpracy osoby, które lubią widzieć efekty swojej pracy i chcą mieć realny wpływ na wynik firmy. Chcesz dołączyć do zespołu MOKOSH? Zobacz, czy szukamy właśnie Ciebie!Aktualne rekrutacje:

Stażysta w obszarze e-commerce (płatny staż)

Co będzie leżało w zakresie Twoich obowiązków? Wykonywanie działań związanych z SEO, marketingiem w sieci, współtworzeniem kanałów social media, a także wsparcie Brand Managera w jego codziennych działaniach. Perspektywa zatrudnienia na stałe po odbyciu stażu. Od kandydatów oczekujemy:

·znajomości podstawowych zagadnień z obszaru e-commerce i marketingu w sieci,
·„lekkiego pióra”, czyli umiejętności napisania ciekawego artykułu w krótkim czasie,
·dobrze widziana znajomość zagadnień z obszaru IT i komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Reszty Cię nauczymy!


Specjalista w dziale technologiczno-produkcyjnym

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie wspierać Głównego Technologa w zakresie prowadzenia szeroko pojętej dokumentacji i rejestracji kosmetyków, kontroli jakości, a także będzie pracowała przy produkcji kosmetyków. Oczekujemy zatem:

·gotowości do pracy w laboratorium,
·wykształcenia kierunkowego z zakresu chemii, biotechnologii, farmacji (bądź w trakcie studiów),
·pasji do tworzenia kosmetyków


Specjalista ds. obsługi Klienta

Jeżeli masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, kochasz ludzi, lubisz z nimi rozmawiać, potrafisz prowadzić rozmowy handlowe przez telefon, umiesz negocjować tak, aby obie strony z negocjacji wyszły wygrane, to ta praca jest dla Ciebie. Mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku i z dobrą znajomością języka angielskiego.


Magazynier

Na to stanowisko poszukujemy prawdziwego „Strongmana” lub „Strongwoman”, któremu/ której żadne fizyczne wyzwanie niestraszne. Szukamy osób, które potrafią skupić się na zadaniu, które są wytrzymałe, dokładne i spostrzegawcze (Magazyn MOKOSH działa bez zarzutu jak precyzyjny mechanizm). Lubimy ludzi sumiennych, punktualnych i uśmiechniętych.Aby aplikować:

Prześlij CV z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@mokosh.pl
W temacie wpisz nazwę stanowiska.
Pamiętaj, aby dokumenty aplikacyjne zawierały poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Z góry uprzedzamy, że nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdego maila, jednak z ręką na sercu zapewniamy, że każde zgłoszenie będzie przez nas dogłębnie przeanalizowane.

Nasze biuro mieści się w Kazuniu Nowym k. Warszawy. Być może właśnie z Tobą wkrótce się tu spotkamy.  


Co myślą o MOKOSH członkowie Zespołu?

"MOKOSH to przede wszystkim ludzie i to ich w mojej pracy cenię najbardziej. Cenię kontakt z klientami zarówno hurtowym jak i detalicznymi, dzięki którym nabieram nowych doświadczeń. To dzięki nim ciągle się uczę, realizuję i rozszerzam swoje merytoryczne jak i retoryczne przygotowanie do rozmów biznesowych,  eventów sprzedażowo-promocyjnych, warsztatów czy szkoleń produktowych. Cenię kontakt ze współpracownikami. To oni sprawiają, że codziennie rano z przyjemnością wracam do biura. MOKOSH tworzą ludzie młodzi ale niezwykle świadomi i ciekawi świata. To oni mnie inspirują. Cenię swoje szefowe, Anie, które stawiają na mój rozwój w firmie i wierzę, że stawiać nie przestaną."

Wojciech Trawicki | Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży

"Noszę w sobie przekonanie, że MOKOSH to nie tylko miejsce pracy, ale również miejsce realizacji pasji zawodowych. Do naszego Zespołu zrzeszamy nieprzypadkowe osoby dążące do sukcesu zarówno osobistego jak i firmy. MOKOSH stwarza każdemu z nas warunki do twórczego rozwoju bo wierzymy, że to właśnie ludzie tworzą nasz największy kapitał. Niezwykłą radość daje mi poczucie, że wspólnie z całym Zespołem MOKOSH jesteśmy twórcami marki, której priorytetami są ludzie oraz ekologia."

Sebastian Natkaniec | Brand manager

"Praca w MOKOSH to dla mnie przede wszystkim masa wyzwań, ogromny rozwój osobisty i zawodowy oraz dynamika w działaniu. Udział w wielu targach branżowych, konferencjach oraz szkoleniach sprawia, iż jestem na bieżąco z tym, co dzieje się w branży kosmetycznej. Ogrom nowych, ciekawych, dużych i małych projektów stale motywuje mnie i napędza do pracy, a radość z ich zakończenia to dla mnie ogromna satysfakcja. Dzięki pracy w MOKOSH czuję, iż stale realizuję swoje ambicje, poszerzam wiedzę i kompetencje. Cały Zespół daje wiele dobrego od siebie, każdy z Nas ma pozytywny wpływ na rozwój firmy. Dzięki temu cenię pracę w MOKOSH, która daje mi wiele radości, satysfakcji i nieustannej motywacji do działania."

Natalia Kulik | Główny technolog

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium