do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Poznaj płyn dezynfekujący MOKOSH!
3830.jpg

Nasz antybakteryjny płyn to produkt stworzony z myślą o wsparciu szpitali oraz dezynfekcji laboratorium i biura MOKOSH. To również najlepszy dodatek do zamówień dla naszych Klientów. 


Środek do dezynfekcji MOKOSH to przede wszystkim podręczny przyjaciel zapewniający bezpieczeństwo i odpowiednią higienę. Sprawdzi się do oczyszczenia najczęściej dotykanych przedmiotów, których nie czyścimy zwyczajowo mydłem. Dezynfekuj płynem MOKOSH:
- dłonie,
- powierzchnię telefonu,
- poręcze i klamki,
- kierownicę w samochodzie,
- klucze,
- powierzchnię blatów, na których kładziesz zakupy,
- przesyłki,
- podeszwy obuwia,
- zlew i kran,
- uchwyty wózków,
- stanowiska pracy (blaty, podłokietniki, krzesła),
- klawiatury,
- oraz wszystkie przedmioty, które mogły mieć styczność z osobami, których nie znasz. 

Płyn antybakteryjny i przeciwwirusowy MOKOSH to produkt o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym. Obecny w składzie hydrolat z róży białej oraz olejki eteryczne z drzewa herbacianego i lawendy pielęgnują skórę, a także nadają unikatowy ziołowo-kwiatowy aromat. Ten podręczny produkt możesz zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Zmieści się do kieszeni a nawet niewielkiej torebki. Warto stosować płyn w samochodzie po każdym koniecznym wyjściu z domu jako dezynfekcja powierzchni skóry oraz kierownicy.

Nasz płyn ma szerokie spektrum działania: bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze. Jest przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk i powierzchni. W składzie znajduje się 70% alkoholu izopropylowego o działaniu biobójczym oraz olejki eteryczne z drzewa herbacianego i lawendy, które wspomagają działanie biobójcze. Został zatwierdzony jako środek biobójczy decyzją Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (decyzja Nr PB/0089/YP/2020) /Anna Rutkowska-Didiuk (współzałożycielka MOKOSH)

Szczegóły przechowywania i zastosowania

Dezynfekcja rąk: nanieś na czystą i suchą skórę odpowiednią ilość płynu, potrzebną do zwilżenia całej powierzchni dłoni. Produkt wcieraj przez 30 sekund, bez spłukiwania.
Dezynfekcja powierzchni: nanieś produkt na dezynfekowaną powierzchnię i pozostaw na co najmniej 5 minut w temperaturze pokojowej (około 20oC).

Przechowywanie: przechowywać tylko w oryginalnym i szczelnie zamkniętym opakowaniu w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu z dala od dzieci.

Czy pH ma wpływ na działanie płynu antybakteryjnego?

Na podstawie samego pH nie jesteśmy w stanie określić działania biobójczego preparatu ani zarejestrować produkt jako biobójczy, ponieważ działanie wynika z użycia konkretnych składników w konkretnym stężeniu. Jak wynika z ogromu przeprowadzonych już wcześniej badań, stężenie i rodzaj alkoholu, który zawarty jest w płynie zwalcza wszystkie bakterie, grzyby i wirusy.

Czy należy dokładnie myć dłonie przed preparatem? Czy sam płyn wystarczy?

Samo mycie dłoni mydłem zmywa w sposób mechaniczny drobnoustroje. Nie mamy jednak pewności czy samo mydło nie zawiera w sobie bakterii, grzybów czy wirusów. Tradycyjne preparaty do mycia nie zawierają w składzie żadnych składników o działaniu biobójczym. Czy jesteśmy w stanie umyć mydłem klamkę, którą dotykamy, kierownicę, domofon? Uważam, że płyn stanowi tu odpowiedniejsza formę.  

Czy płyn MOKOSH zwalcza wszystkie bakterie, grzyby i wirusy?

Tak, płyn antybakteryjny MOKOSH to płyn dezynfekujący, który zwalcza wszystkie bakterie, grzyby i wirusy w 100% ze względu na skład i stężenie konkretnych składowych, co jest potwierdzone decyzją Urzędu zatwierdzającego produktu biobójcze do obrotu. Jest to jednocześnie prawne i naukowe potwierdzenie skuteczności działania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium