do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Pomaganie jest naturalne.
5990.jpg

To hasło towarzyszy nam od samego początku istnienia firmy. Stale wspieramy aukcje charytatywne na rzecz potrzebujących osób i zwierząt.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, stworzyliśmy płyny do dezynfekcji, ale nie w celach zarobkowych. Nasze płyny to produkty z misją zwiększenia bezpieczeństwa i wsparcia naszych Klientów detalicznych oraz hurtowych. Jak zwykle poszliśmy o krok dalej i postanowiliśmy stale przekazywać nasze środki do dezynfekcji (a także te pielęgnacyjne) szpitalom, szkołom oraz przychodniom z całej Polski. Nasze produkty dotarły bezpłatnie między innymi do: Krakowa, Warszawy, Gdańska, Rzeszowa, Wrocławia, Poznania, a także do wielu mniejszych miasteczek. 
To jeszcze nie koniec, ostatnią partię naszych płynów przekażemy do kolejnych przychodni oraz punktów szczepień. 

Wyprodukowaliśmy ponad 3200 litrów płynów. Gdyby przelać je do naszych 100 ml butelek było by ich aż
32 000! :) Wiemy, że to jedynie cząstka zapotrzebowania, ale jako młoda firma jesteśmy dumni z tak dużej skali pomocy. Zdjęcia, które otrzymaliśmy absolutnie nas wzruszają i dają poczucie, że było warto.


Niech nasze hasło Pomaganie jest naturalne przyświeca i Wam. Pamiętajcie, nawet najmniejsze wsparcie jest lepsze niż obojętność.

Zespół MOKOSH

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium