do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
MOKOSH'owe ZERO WASTE 0
1330.jpg

Minimalistyczna i ekologiczna MOKOSH postanowiła jeszcze bardziej zaangażować się w dbanie o naszą planetę. Jak wiadomo, wszelkie działanie należy zacząć od siebie, dlatego obok już wdrożonych w firmie zasad sortowania śmieci i ograniczania zużycia surowców podczas produkcji, postanowiliśmy wesprzeć ruch Zero Waste rozpoczynając zbiórkę pustych opakowań po swoich produktach.

Zero Waste MOKOSH

Już od dawna nasze firma - jako polski producent kosmetyków naturalnych - zachęcała swoich klientów do ponownego wykorzystania szklanych opakowań po produktach. Podczas warsztatów DIY z użyciem słoiczków MOKOSH zadowoleni klienci tworzyli świeczniki na tealight’y, doniczki lub pojemniki na długopisy. Dzieciaki ze Stowarzyszenia Siemacha stworzyły niepowtarzalne prezenty świąteczne ozdabiając słoiczki i butelki białą farbą. Minimalistyczna forma opakowań MOKOSH daje nieograniczone możliwości kreacji i ponownego wykorzystania.

Jednak w tym roku MOKOSH idzie krok dalej i postanawia odbierać zużyte opakowania od klientów, którzy z różnych względów nie chcą lub nie mogą ponownie ich wykorzystać. W zmian za dostarczenie do MOKOSH czystych i nieuszkodzonych opakowań otrzymuje się jednorazowy rabat na zakupy na cały nasz asortyment. 

Opakowania można wysłać do siedziby Mokosh przy ulicy Dolnej 14 w Kazuniu Nowym (kod 05-152) załączając swój adres mailowy  i w zamian otrzymać kod zniżkowy na zakupy w sklepie www.mokosh.pl lub dostarczyć do punktu partnerskiego Slow Concept Store w Atrium Promenada w Warszawie i na miejscu zakupić produkty MOKOSH z rabatem. Rabat będzie naliczany w zależności od ilości dostarczonych opakowań:

•1-2 opakowań = 3% rabatu*

•3-6 opakowań = 6% rabatu*

•7 i więcej opakowań = 10% rabatu*

Niebawem uruchomimy kolejne punkty odbioru pustych opakowań w całej Polsce. Priorytetem MOKOSH jest bowiem działanie w zgodzie z naturą i korzystanie z jej dobrodziejstw jak najdłużej!

* Rabat nie łączy się z innymi promocjami, a przyznane rabaty nie kumulują się.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium