do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
MOKOSH wśród najlepszych na świecie marek luksusowych 0
1328.jpg

MOKOSH Cosmetics to polski producent kosmetyków naturalnych. Zespół firmy założonej przez szwagierkę i bratową tworzą nieprzypadkowe osoby z jasno sprecyzowanymi celami. Dążą do tego aby ich marka stała się najlepszą wizytówką rodzimego kraju na międzynarodowym rynku kosmetyków naturalnych, a rozpoczęcie współpracy z DOUGLAS.pl jest najlepszym krokiem do osiągnięcia tego celu.

MOKOSH jest marką ekologiczną, obecną w hotelach spa i gabinetach, więc nieodzownie kojarzy się z filozofią Wellness. Początkowy asortyment producenta stanowiły formuły jednoskładnikowe. Przez kolejne cztery lata wprowadzono kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji ciała i twarzy zawierające naturalne surowce z całego świata, w tym także z Polski. Dziś MOKOSH to marka znana na rynku ze swojej dbałości zarówno o jakość i bezpieczeństwo produktów, jak i o środowisko naturalne. Możliwość stałej kontroli nad procesem wytwarzania produktów przy jednoczesnym zachowaniu ekologicznego podejścia do produkcji zapewnia jej własna siedziba z nowoczesnym parkiem maszynowym w podwarszawskim Kazuniu Nowym.

Zdecydowanym wyróżnieniem i docenieniem dla Zespołu MOKOSH jest zaproszenie do współpracy przez douglas.pl, zrzeszającego najlepsze na świecie marki luksusowe. Ta międzynarodowa sieć perfumerii zdecydowała się zaprezentować swoim klientom producentów kosmetyków naturalnych działających na lokalnych rynkach.

Celem perfumerii douglas.pl jest promowanie wyjątkowych marek, wyróżniających się na rynku. Taką marką jest dla nas Mokosh - bezpieczną dla zdrowia skóry, wpisującą się w trend kosmetyków naturalnych i co najważniejsze - powstałą na polskim gruncie. W douglas.pl wierzymy, że codzienne rytuały pielęgnacyjne opierają się na świadomym doborze kosmetyków.
Chcemy, aby nasi Klienci znajdowali u nas tylko to, co dla nich najlepsze. Obecność produktów Mokosh w naszej ofercie jest tego absolutną gwarancją.
Douglas Polska SP. z.o.o.

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium