do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
MOKOSH art and vision: Aleksandra Stanglewicz 0
1528.jpg

Rozpoczynamy cykl MOKOSH w kulturze i sztuce polskich artystów, który w skrócie będziemy sygnować znakiem art & vision. Jako polski producent kosmetyków naturalnych wspieramy rodzimych twórców zapraszając ich do współpracy. Dziś przedstawiamy Aleksandrę Stanglewicz. Owocem naszej współpracy są ilustracje roślin, z których olejki eteryczne wykorzystaliśmy do produkcji świec.

Aleksandra Stanglewicz jest ilustratorką tworzącą głównie ilustracje botaniczne, portrety i ilustracje kulinarne. Po studiach na poznańskim UAPie spędziła 3 lata w Londynie, gdzie między innymi pracowała nad ręcznie malowanymi luksusowymi globusami. W 2017 roku zdecydowała się na powrót do Polski i obecnie mieszka i rysuje w Warszawie, ciesząc się zielonym Żoliborzem i lokalnymi wegetariańskimi restauracjami. Do stworzenia swoich prac głównie używa akwareli i kredek, ale ostatnio zaczęła również eksperymentować digitalowo.

Ola interesuje się ekologią i ruchem zero waste, co zaowocowało stworzeniem bawełnianych woreczków na zakupy z jej ilustracjami. Sama stara się używać naturalnych kosmetyków, dlatego współpraca z MOKOSH była dla niej okazją wesprzeć branżę, która jest jej bliska.

Zobacz etapy powstawania ilustracji dla MOKOSH:

Więcej prac Oli zobaczysz na jej Instagramie @aleksandrastanglewicz


Projekt MOKOSH art & vision jest otwarty. Napisz do nas jeśli chcesz być jego częścią. Chcemy pisać, mówić i pokazywać prace ambitnych osobowości z dziedziny sztuki, mody, kultury i szeroko pojętego designu. Zapraszamy


Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium