Maska do twarzy Figa z węglem 4
Maska do twarzy Figa z węglem

Nasza Wygładzająco-oczyszczająca maska do twarzy Figa z węglem została stworzona po, to aby silnie oczyszczać skórę, delikatnie złuszczać i nadawać jej promienny wygląd.

Aktywny węgiel pozyskany z recyklingu zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju oczyszcza skórę z toksyn, wygładza jej powierzchnię i absorbuje nadmiar sebum co nadaje skórze blask i zdrowy wygląd. Kwas mlekowy i sfermentowany ekstrakt z dyni przyspieszają odnowę komórkową i rewitalizują skórę. Dodatkowo bioferment z rzodkwi odbudowuje barierę ochronną skóry, a ekstrakt z kory wierzby wspomaga działanie złuszczające. Bisabolol i sok z aloesu łagodzą podrażnienia i działają kojąco. Ekstrakt z korzenia lukrecji wspomaga pielęgnację cer wymagających. Oleje ze słodkich migdałów, jojoba oraz hemiskwalan odbudowują naturalny płaszcz hydrolipidowy a mleczan sodu silnie nawilża skórę oraz ogranicza transepidermalną ucieczkę wody.

Sposób użycia:
• Skóra wrażliwa, naczynkowa: nałóż maskę na oczyszczoną skórę twarzy. Pozostaw na skórze przez 5 minut, zmyj wykonując delikatny masaż, co wzmocni działanie oczyszczające maski.

• Skóra normalna: nałóż maskę na oczyszczoną, wilgotną skórę twarzy,
wykonaj masaż po czym pozostaw maskę na skórze przez 10-15 minut i zmyj.
• Skóra tłusta, mieszana: nałóż maskę na oczyszczoną skórę twarzy, wykonaj masaż, pozostaw na 20-25 minut.

Maska jest kosmetykiem wegańskim. Nie posiada składników z przeciwskazaniami dla kobiet w ciąży.

Uwaga: produkt naturalny o aktywnym działaniu, może powodować reakcję zaczerwienienia i pieczenia. Jest to naturalny proces spowodowany aktywnym działaniem składników maski. Partie mogą różnić się intensywnością zapachu, barwą oraz konsystencją. Jest to zjawisko naturalne, które nie wpływa na jakość produktu i może postępować z upływem czasu. Przechowywać w zacienionym miejscu w temperaturze pokojowej.

Ingredients (INCI): Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Isoamyl Laurate, Glyceryl Stearate Citrate, Charcoal Powder, Glycerin, Cetearyl Olivate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Lactobacillus/Pumpkin Fruit Ferment Filtrate, Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate, Polyglyceryl-3 Distearate, Sodium Lactate, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, C13-15 Alkane, Bisabolol, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Lactobacillus/Salix Purpurea Bark Ferment Extract, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Ficus Carica Fruit Extract, Lactic Acid, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Coumarin, Linalool

• Składnik kompozycji zapachowej
•• Surowiec pochodzenia naturalnego
••• Zatwierdzony przez organizacje
certyfikujące naturalne kosmetyki

Maska jest produktem limitowanym, wchodzi w skład zestawu Tarta Figowa, który jest dostępny jedynie w drogerii Rossmann.

Komentarze do wpisu (4)

18 listopada 2021

Czy maska nadaje się do skory suchej?

19 listopada 2021

http://zazebok.ru/buy-a-car/all-used/all-states/all-locations/all-bodytypes/lexus_gs Bravo Town is an ecological park located at a distance of about 45 minutes outside the city. Bravo Town, which is considered to be one of the top attractions in Acapulco, is located on the Papagayo River. This park is surrounded by lush, green hills and offers a variety of recreational activities like zip- lining, kayaking, white water rafting and more.

21 listopada 2021

Hello, Drum N Bass music private server: https://scenednb.blogspot.com/ Best regards, Walter

24 listopada 2021

доброго дня всем появился новый пасивнный зарбаток по прадаже трафика зарегистрироватся можно здесь