Ania Rutkowska-Didiuk wśród liderów ekologii 0
6260.jpg

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce 2021 rozpocznie się Spotkaniem Młodego Biznesu, w którym prelegentem została Ania Rutkowska-Didiuk (wspówłaścicielka MOKOSH). 

Czy ekologia wpływa pozytywnie na rozwój biznesu? Z jakimi trudnościami borykają się przedsiębiorcy przy wdrażaniu rozwiązań związanych z ochroną środowiska i jakie działania zostały podjęte w firmie MOKOSH?

Anna Rutkowska-Didiuk (CO-Owner MOKOSH Cosmetics) wykaże, że prowadzenie firmy w nurcie eko nie musi być trudne. Przybliży nam sposób funkcjonowania jej firmy - Mokosh Cosmetics, która od lat wdraża proekologiczne i prospołeczne rozwiązania. O tym, że od początku jej istnienia odpowiedzialność za środowisko naturalne i ludzi była wpisana w system wartości tej marki. Anna jest współwłaścicielką firmy MOKOSH Cosmetics produkującej kosmetyki naturalne i świadczącej usługi w zakresie produkcji kontraktowej. Jest psychologiem społecznym z doświadczeniem trenera, coacha biznesu i konsultanta. W swojej firmie jest odpowiedzialna za handel zagraniczny, zarządzanie produkcją, a także zagadnienia prawno-księgowe.

Wszystkie zagadnienia rozwinie dla Państwa Ania, 8 listopada o godz. 18.00 na stronie transmisji wydarzenia z profesjonalnego studia w Krakowie.

Aby wziąć udział w spotkaniu niezbędna jest wcześniejsza rejestracja. Rejestracji można dokonywać aż do wyczerpania dostępnych miejsc.
Po rejestracji otrzymają Państwo bezpośredni link do wydarzenia online.

Zapraszamy!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl