do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Ania Rutkowska-Didiuk wśród liderów ekologii 0
6260.jpg

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce 2021 rozpocznie się Spotkaniem Młodego Biznesu, w którym prelegentem została Ania Rutkowska-Didiuk (wspówłaścicielka MOKOSH). 

Czy ekologia wpływa pozytywnie na rozwój biznesu? Z jakimi trudnościami borykają się przedsiębiorcy przy wdrażaniu rozwiązań związanych z ochroną środowiska i jakie działania zostały podjęte w firmie MOKOSH?

Anna Rutkowska-Didiuk (CO-Owner MOKOSH Cosmetics) wykaże, że prowadzenie firmy w nurcie eko nie musi być trudne. Przybliży nam sposób funkcjonowania jej firmy - Mokosh Cosmetics, która od lat wdraża proekologiczne i prospołeczne rozwiązania. O tym, że od początku jej istnienia odpowiedzialność za środowisko naturalne i ludzi była wpisana w system wartości tej marki. Anna jest współwłaścicielką firmy MOKOSH Cosmetics produkującej kosmetyki naturalne i świadczącej usługi w zakresie produkcji kontraktowej. Jest psychologiem społecznym z doświadczeniem trenera, coacha biznesu i konsultanta. W swojej firmie jest odpowiedzialna za handel zagraniczny, zarządzanie produkcją, a także zagadnienia prawno-księgowe.

Wszystkie zagadnienia rozwinie dla Państwa Ania, 8 listopada o godz. 18.00 na stronie transmisji wydarzenia z profesjonalnego studia w Krakowie.

Aby wziąć udział w spotkaniu niezbędna jest wcześniejsza rejestracja. Rejestracji można dokonywać aż do wyczerpania dostępnych miejsc.
Po rejestracji otrzymają Państwo bezpośredni link do wydarzenia online.

Zapraszamy!

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium