do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN
Bazarek świąteczny MOKOSH 0
Bazarek świąteczny MOKOSH

Zastanawiasz się, jak umilić sobie czas oczekiwania na Boże Narodzenie? Zamów kalendarz adwentowy, który składa się z 24 skrytek. W każdym okienku schowaliśmy drobny upominek, który na pewno poprawi Ci humor. W kalendarzu znajdziesz zarówno flagowe produkty, jak i limitowane wersje kosmetyków. Nie mogło również zabraknąć praktycznych gadżetów. Właściciele kalendarza jako pierwsi przetestują również specyfik o oryginalnym zapachu i zastosowaniu.

Mokosh – akcja charytatywna

Kupując kalendarz adwentowy, możesz też wesprzeć 4 organizacje, działające na rzecz dzieci, seniorów, dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną i zwierząt. Akcja charytatywna rozpoczyna się 1 grudnia – wraz z otwarciem pierwszego kartonika. Codziennie, nawiązując do prezentu znajdującego się w okienku na dany dzień, w naszym sklepie będą przygotowane niespodzianki z 15% rabatem, a 15% ze sprzedaży trafi do organizacji charytatywnych. Jeśli jeszcze nie masz kalendarza adwentowego, bazarek świąteczny Mokosh to doskonałe miejsce do jego nabycia.

Akcja charytatywna – sprawdź, kogo wspieramy

Fundacja Anny Dymnej „Mimo wszystko” wspiera dorosłe osoby niepełnosprawne intelektualnie. Ta organizacja pożytku publicznego wybudowała i prowadzi dwa ośrodki terapeutyczno-rehabilitacyjne:

  • Warsztat Terapii Zajęciowej w nadmorskiej miejscowości Lubiatowo,
  • Dolinę Słońca w podkrakowskich Radwanowicach.

Fundacja pragnie usunąć bariery mentalne, jakie można napotkać między osobami sprawnymi i z niepełnosprawnością. W tym celu realizowane są liczne projekty, w tym Festiwal Zaczarowanej Piosenki, Akademia Odnalezionych Nadziei czy Ogólnopolskie Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko”. Oprócz tego fundacja organizuje Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych „Albertiana” i konkurs „Indeks Marzeń”.

Stowarzyszenie Siemacha powstało w 2003 roku w Krakowie. Ta organizacja non-profit otworzyła i prowadzi placówki wsparcia dziennego dla dzieci oraz młodzieży. Są one zlokalizowane nie tylko w Krakowie, lecz także w Skawinie, Tarnowie, Rzeszowie, Kielcach, Wrocławiu i Odporyszowie. Celem organizacji jest stworzenie społeczności opartych na szczerym dialogu, wolnym wyborze i przestrzeganiu zasad. Dzięki środkom pozyskanym z Programu Unicef Stowarzyszenie Siemacha pozwala na integrację dzieci i młodzieży z Ukrainy z polskimi rówieśnikami. Oprócz tego umożliwia im udział w wyjazdach, kursach i różnego rodzaju zajęciach.

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich zostało założone w 2002 roku i świadczy pomoc samotnym seniorom, którzy często nie mają już przyjaciół ani rodziny. Organizuje ono indywidualne i zespołowe formy aktywności, a ponadto zachęca do uczenia się przez całe życie. Stowarzyszenie stara się również zachęcić, szczególnie młodzież, do działania na rzecz samotnych osób starszych – w ten sposób zmierza do integracji międzypokoleniowej.

Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych prowadzi schronisko dla bezdomnych zwierząt, mieszczące się w Nowym Dworze Mazowieckim. Organizacja niesie pomoc nie tylko psom i kotom, lecz także świnkom, osiołkom, papugom czy kucykom. Fundacja podejmuje działania mające na celu kształtowanie postawy proekologicznej i wrażliwości na los zwierząt.

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

  • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
  • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
  • dedykowanych eventach
  • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium