Wyniki konkursu fotograficznego
2248.jpg

Do drugiego etapu konkursu fotograficznego zakwalifikowało się 20 osób. W każdym z nadesłanych zdjęć zauważyliśmy ogromne zaangażowanie i wszechstronne podejście do zadania. Stanęliśmy przed niebagatelnie trudnym zadaniem wyłonienia zwycięzców - ale się udało. Poznajcie wyniki.

czytaj całość »
Wyniki I etapu konkursu fotograficznego.
2088.jpg

Mamy za sobą premierę pierwszego peelingu do twarzy MOKOSH. Tym razem zdecydowaliśmy się, że zdjęcie promujące produktu wykonają nasi obserwatorzy. Z tej okazji ogłosiliśmy konkurs fotograficzny.

czytaj całość »
Maj miesiącem nagród dla MOKOSH
1826.jpg

Śmiało możemy powiedzieć, że jako producent kosmetyków naturalnych byliśmy w maju "rozchwytywani". Liczba wyróżnień, dobrych słów i wyjątkowych spotkań przerosła nasze oczekiwania, a nagroda Love Cosmetics Awards 2019 była idealnym tego miesiąca zwieńczeniem.

czytaj całość »
Masło do ciała MOKOSH icon – czy zdobędzie drugą nagrodę?
1598.jpg

Kolejną odsłoną nominacji w plebiscycie Prix de Beauté 2019 jest nasze Masło do ciała MOKOSH icon Wanilia z tymiankiem. Laureat ubiegłorocznej edycji In Style Best Beauty Buys oraz zdobywca nagrody w plebiscycie Love Cosmetics Awards wraz z całą kolekcją icon nominowany jest w kategorii naturalne kosmetyki.

czytaj całość »
Krem Malina ma szansę na nagrodę
1554.jpg

Kolejnym wyróżnionym produktem w plebiscycie Prix de Beauté 2019 jest Regenerujący krem do twarzy Malina MOKOSH. Ulubieniec Polek otrzymał nominację w kategorii Popularne kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium