Męska pielęgnacja ciała.
3902.jpg

Już wiemy, jakie kosmetyki do twarzy z portfolio MOKOSH powinny znaleźć się w podstawowej pielęgnacji mężczyzn. Które produkty wybrać do ciała?

Męska pielęgnacja twarzy.
3900.jpg

czytaj całość »
Poznaj płyn dezynfekujący MOKOSH!
3830.jpg

Płyn antybakteryjny MOKOSH - teraz bezpłatnie
3812.jpg

Pomaganie jest naturalne!
3768.jpg

czytaj całość »
Jak pielęgnować skórę w okolicach oczu?
3592.jpg

Skóra pod oczami jest niezmiernie delikatna, znacznie bardziej niż w pozostałych częściach twarzy. Dlatego też wymaga innej pielęgnacji. Jak o nią dbać, żeby na długo zachowała młodzieńczy wygląd, wolny od zmarszczek?

MOKOSH w finale konkursu Bizneswoman Roku
3570.jpg

SUKCES PISANY SZMINKĄ - a dokładnie pisany jest naturalnym balsamem do ust od MOKOSH. Ania Didiuk i Ania Rutkowska-Didiuk zostały finalistkami ogólnopolskiego plebiscytu na najlepszy biznes roku.

czytaj całość »
Musimy się z tym pogodzić
3390.jpg

Niektórzy określają to jako kolejny rozdział; inni jako ostanie pożegnanie, minuta ciszy, a nawet pogrzeb. Ciężko jest wycofać aż 7 produktów z asortymentu, ale najważniejsze i bardzo pocieszające jest to, że nadchodzą nowe kosmetyki naturalne MOKOSH!

Sklep internetowy Shoper Premium