Święta trójca czyli oleje bazowe MOKOSH 0
5490.jpg Nadeszła jesień, a wraz z nią skóra pozbawiona nawilżenia, blasku i jędrności. Sprawmy, by nasza cera olśniewała przez cały rok. Najlepszą receptą jest odkopanie wiedzy o olejach bazowych. Niech nie zwiedzie was przekonanie, że oleje nie mogą być używane przez osoby posiadające cerę tłustą. Nic bardziej mylnego! Gotowi na odkrywanie bogactwa natury?
Przygotuj swoją skórę na jesień. 0
5200.jpg

Jesień to pora roku kiedy nasza skóra staje się słabiej nawilżona, mniej ujędrniona, a bywa też tak, że częściej pojawiają się wypryski. Bądź gotowa i rozpocznij regularną pielęgnację skóry twarzy. Wystarczy kilka kroków by poczuć się lepiej i dlatego dziś przestawię Ci moje sprawdzone rady z użyciem kosmetyków MOKOSH.

Męska pielęgnacja ciała. 0
3902.jpg

Już wiemy, jakie kosmetyki do twarzy z portfolio MOKOSH powinny znaleźć się w podstawowej pielęgnacji mężczyzn. Które produkty wybrać do ciała?

Męska pielęgnacja twarzy. 0
3900.jpg