do kasy suma: 0,00 zł
PL | EN

Regulamin konkursu - Maska owies i bambus

 1. Organizatorem konkursu („Maska owies i bambus”) jest MOKOSH Didiuk spółka komandytowa z siedzibą w Kazuniu Nowym, strona internetowa: mokosh.pl („Organizator”).
 2. Konkurs jest przeprowadzany w terminie od dnia 19.01.2023 r. do dnia 02.02.2023 r.
 3. Konkurs przeznaczony jest dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które spełnią warunki niniejszego regulaminu („Uczestnik”).
 4. W celu wzięcia udziału w Konkursie, Uczestnik powinien:
  1. zamieścić na swoim profilu na portalu Facebook albo na swoim profilu na portalu Instagram lub wysłać na maila na adres: media@mokosh.pl do dnia 31 stycznia 2023 roku, do godz. 23:59 zdjęcia konkursowe spełniające następujące kryteria: zdjęcia „przed” i „po” stosowaniu maski Owies i bambus („Zdjęcia”);
  2. podzielić się w treści posta lub w wiadomości mailowej odczuciami po stosowaniu maski Owies i bambus, z oznaczeniem #MokoshKonkurs.
 5. Organizator dokona wyboru spośród Uczestników 3 Laureatów („Laureaci”), których Zdjęcia oraz opisy uznane zostaną za najciekawsze i najbardziej kreatywne.
 6. Wyboru Laureatów dokona komisja konkursowa („Komisja”) powołana przez Organizatora, składająca się z trzech osób. Rozstrzygnięcie Komisji zostanie ogłoszone w dniu 02.02.2023 r. Laureaci zostaną powiadomieni o rozstrzygnięciu Komisji za pośrednictwem wiadomości za pośrednictwem portalu, na którym zamieścili Zdjęcia.
 7. Nagrodą w Konkursie dla każdego z Laureatów są: Liftingująca maska do twarzy Owies i bambus 15ml, Wygładzające serum do twarzy z bakuchiolem Owies i bambus 30ml oraz Liftingujące serum pod oczy Owies i bambus 12 ml, o łącznej wartości 393 złotych („Nagroda”).
 8. Uczestnikom nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego za Nagrodę. Nagrody są przez Organizatora dostarczane wyłącznie na terytorium Polski.
 9. Przystępując do udziału w Konkursie Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie przez Organizatora jego danych osobowych dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu i wydania Nagród. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu i wydania Nagród. Dane osobowe Uczestnika przetwarzane będą zgodnie z Polityką Prywatności zamieszczoną na stronie internetowej Organizatora mokosh.pl.
 10. Przystępując do udziału w Konkursie Uczestnik oświadcza, że posiada prawa autorskie (osobiste i majątkowe) do przesłanych Organizatorowi Zdjęć. W przypadku, gdy na Zdjęciach utrwalony został wizerunek Uczestnika, wyraża on zgodę na nieodpłatne rozpowszechnianie swojego wizerunku utrwalonego na Zdjęciach na zasadach określonych w pkt. poniżej. W przypadku, gdy na Zdjęciach został utrwalony wizerunek innych osób, Uczestnik oświadcza, że posiada zgodę tych osób na rozpowszechnianie ich wizerunku utrwalonego na Zdjęciach wraz z prawem do udzielenia zgody Organizatorowi i wyraża zgodę na rozpowszechnianie wizerunku tych osób.
 11. Laureat, w ramach przyznanej Nagrody, wyraża zgodę na wykorzystywanie przez Organizatora Zdjęć w działaniach reklamowych, promocyjnych i marketingowych Organizatora w sieci Internet, w szczególności do publikacji, bez konieczności opatrzenia utworu imieniem i nazwiskiem Uczestnika, na portalu Facebook oraz Instagram oddzielnie lub po połączeniu z innymi utworami, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.
 12. Reklamacje dotyczące Konkursu mogą być zgłaszane m.in. w formie mailowej lub pisemnej na adres siedziby Organizatora. Postępowanie reklamacyjne trwa 14 dni. O wyniku postępowania reklamacyjnego Organizator powiadomi Uczestnika pisemnie lub na wskazany w reklamacji adres poczty elektronicznej – według wyboru Uczestnika.
 13. Organizator informuje, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Instagram, Facebook ani z nimi związany. Organizator nie jest powiązany z podmiotami będącymi właścicielami serwisu Instagram i Facebook. Przystępując do udziału w Konkursie, Uczestnik oświadcza, iż zwalnia serwis Instagram i Facebook z odpowiedzialności wynikającej z przeprowadzanego przez Organizatora Konkursu.
 14. Treść niniejszego regulaminu jest dostępna w czasie trwania Konkursu w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej Organizatora.


Bądź na bieżąco z naszymi promocjami.
Dołącz do grupy na FB Mokosh Lovers!


Zostań mloverką i dowiedz się o:

 • szykowanych nowościach i przedsprzedażach
 • specjalnych rabatach i wyjątkowych prezentach
 • dedykowanych eventach
 • ... i wiele więcej!

Dołącz do grupy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium